HaberlerTürkçe Yamalar

Generation Zero Türkçe Yama ve Kurulumu

Bu makineler nereden geldi? Ne istiyorlar? Nasıl hayatta kalabilirsin?
Generation Zero, keşfedeceğin zengin ve tatmin edici bir dünyaya ve açığa çıkaracağın sırlara sahip gizlilik ve aksiyon karışımı bir oyun. Becerilerini ve yaratıcılığını teste tabi tutacak devasa bir açık dünya haritasında tek başına ya da üçe kadar arkadaşınla birlikte oynayabilirsin. Çünkü hayatta kalmak demek kazanmak demek.

Ev dediğin artık bir savaş meydanı. Direniş sonunda başlayacak.

Tehlikelerle ve sırlarla dolu bir dünyada saklan, hedefinin peşine düş, işine yarayabilecek malzemeleri bul ve ateş ederek ilerle. Sık ormanlardan terk edilmiş şehirlere, geniş arazilerden derme çatma üslere kadar pek çok mekânın olduğu Östertörn sürekli yeni şeylerle karşılaşacağın, uzun bir geçmişe sahip bir yer.

Östertörn’de geçirdiğin süre boyunca hayatta kalan diğer kişilerle karşılaşacak ve onların hikâyelerine kulak vereceksin. Yeteri kadar kişi bir araya gelebilirseniz sonunda direniş başlayabilir.

Bu yıl Generation Zero’ya bol miktarda yeni içerik geliyor. Artık kendi özel üssünü inşa edip kişiselleştirebilecek, ana üssünü dalga dalga gelen yeni akınlara karşı savunacaksın.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın. Aşağıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi başlatma seçeneklerine vereceğimiz yazıyı kopyalayıp yapıştırınız.

--vfs-fs dropzone --vfs-archive archives_win64/initial --vfs-archive archives_win64/supplemental --vfs-archive archives_win64/optional --vfs-fs .

NOT: Yama makine çeviridir. Yama orijinal güncel bütün sürümlere uyumludur.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty, VolkTyson, Axred

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

12 Yorum

  1. –vfs-fs dropzone –vfs-archive archives_win64/initial –vfs-archive archives_win64/supplemental –vfs-archive archives_win64/optional -vfs-fs neden yapamadığımı buldum. sizin kopyala yapıştır dediğiniz yerlerdeki kısa çizğiler yanlış olmuş. resim doğru lakin metin yanlış olmuş. elinize sağlık.

  2. Merhaba. indirme linki discord sunucusuna yonlendiriyor ve indirme baslatilmiyor. yardimci olurmusunuz?

  3. Merhaba oyuna yeni güncelleme geldi birkaç yeri çevirmiyor, yamayı güncelleyebilir misiniz.

  4. merhabalar yama dropzone dosyasını yapıyor ama oyun yine inglizce lütfen yardımcı olurmusunuzzzzzzzzz

  5. Merhaba. Oyunu torrentten indirdim. Yama dosyasını sorunsuz kurdum. Zaten daha öncede aynı şekilde sizdeki yamaları kuruyordum. Fakat bu yama işe yaramadı. Bahsettiğiniz “”başlatma seçenekleri”” olan kısmı anlamadım. Nasıl yapacağım konusunda yardımcı olur musunuz?

  6. Merhabalar yama kurlumunu uyguladım fakat dil seçenekleri değişmedi yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir