Sosyal Gündem

Elon Musk Twitter 2.0’ın Detaylarını Anlattı

Twitter takipçilerinin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken platformun yeni sahibi Elon Musk, “Twitter 2.0” iç personel toplantısında platform için yeni vizyonunu açıkladı.

Aşağıdaki slaytlardan da görebileceğiniz gibi Musk, geçen ay satın aldığı sosyal ağ platformunda devrim yaratmayı, zaten bilinen özelliklerin yanı sıra bazı ilginç yenilikleri de Twitter’a eklemeyi hedefliyor.

CEO’nun belirlediği hedefler arasında daha uzun tweet’ler, videolar ve yeni para kazanma sistemleri yer alıyor. Bununla birlikte slaytlar, ödeme sisteminden de bahsediyor ve sadece birkaç gün önce, doğrudan uygulama aracılığıyla para ve kripto para alışverişi yapma olasılığından bahseden Elon Musk, güvenliğe de önem vererek, doğrudan mesajlarda uçtan uca şifreleme özelliğine de vurgu yapıyor.

Tabii ki Musk, bu hafta yayına girecek olan yeni Twitter profil doğrulama sisteminden de bahsetti.

Görünen o ki, Elon Musk’ın şirket planları baya geniş kapsamlı. Bakalım bu toplantıda alınan planlar ve kararlar çekleşecek mi gerçekleşmeyecek mi?

Kaynak
Playground.ru

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir