Sinema-Dizi Gündem

“Violent Night” Blu-ray ve DVD Olarak Bu Ay Satışa Çıkıyor

Noel geçti ama Noel Baba bize bir hediye daha bıraktı. Tommy Wirkola’nın 2022 yapımı filmi Violent Night’ta David Harbour’un cömert ve sevimli Aziz Nick’i farklı bir şekilde ele almasıyla başlayan “ateşli Noel Baba” dönemi geçen yıl başladı. Karanlık bir komedi-gerilim kategorisine giren bu Noel Baba filmi, aynı zamanda şenlikli bir atmosfere de sahip. Kapıları kırmadan ve paralı askerleri öldürmeden 2023’ün pek de yakın olmayan Noel’ini başlatmak için Universal Pictures Home Entertainment, gişe rekortmeni filmi 24 Ocak’ta Blu-ray ve DVD olarak herkesin mütevazı evine getirecek.

Violent Night’ın Blu-ray ve DVD versiyonları, zengin ama işlevsiz ailenin malikaneye gelişini, Jason’ın (Alex Hassell) ve Linda’nın (Alexis Louder) yatak odasındaki sahnelerini, oyuncuların geri aramalarını ve genişletilmiş sahneleri de içeren, daha önce hiç görülmemiş görüntülerden ve silinmiş sahnelerden oluşan bir Noel çuvalıyla birlikte geliyor. Ayrıca, Wirkola ve David Leitch’in yeniden bir araya gelmelerinin yanı sıra filmin yönetmeni, yapımcısı ve senaryo yazarlarının yorumlarını da içeriyor.

Die Hard ve Home Alone’u bir araya getiren Violent Night, kızak eğitimi almış bir Noel Baba’nın zengin bir aileyi soymaya çalışan bir grup paralı askerle girdiği mücadeleyi anlatıyor. Noel Baba’ya farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan ve muhtemelen şimdiye kadarki en tarihsel açıdan doğru olan bu Noel filmi, dünya çapında 75 milyon dolar hasılat elde ederek gişede başarılı oldu.

Kaynak
Collider

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir