Sinema-Dizi Gündem

The Flash Filminden Yeni Logo Yayınlandı!

The Flash filminin sosyal medya hesapları profil ve kapak fotoğraflarını gizlice güncelleyerek yaklaşan film için yeni bir logo yayınladı. The Flash, karakterin beyaz perdedeki ilk solo çıkışı olacak ve Ezra Miller, 2016 yapımı Batman v Superman: Dawn of Justice filminde canlandırdığı Barry Allen/The Flash rolünü yeniden canlandıracak. Miller, Sasha Calle’in DCU’nun Supergirl’ü olarak ilk çıkışını ve Michael Keaton’ın Tim Burton filmlerindeki ikonik Batman versiyonuyla geri dönüşünü içeren yıldızlarla dolu bir topluluğa liderlik edecek.

The Flash filminin sosyal medya hesapları herhangi bir duyuru yapmadan, fotoğraflarını The Flash’ın film logosunun yeni bir versiyonuyla güncelledi. Yeni logo, 2021’de filmin çekimlerinin başlamasıyla birlikte yayınlanan bir öncekine göre önemli bir değişikliğe sahip. Bu değişikliğin, James Gunn ve Peter Safran’ın evrenin kontrolünü üstlenmesiyle DC’deki büyük sarsıntıyı yansıtmak ve Flash için farklı bir nihai ürüne yol açmak için yapılmış olması muhtemel. Eski logo, kahramanın kostümünü temel alan daha dokulu bir arka plan sunarken, logonun ortasındaki Flash ambleminden şimşekler çakıyor ve arka planı aydınlatıyordu. Öte yandan, yeni logo nispeten sade, filmin adı için siyahtan kırmızıya bir renk değişikliği, düz koyu bir arka plan ve tek ayrıntı “Flash” kelimesinin ilk ve son harflerinde bir ışık parlaması barındırıyor. Yeni logoya aşağıdan göz atabilirsiniz:

Kaynak
ScreenRant

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir