Sinema-Dizi GündemVideo Haber

Secret Invasion Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Marvel Studios, Samuel L. Jackson’ın Nick Fury olarak oynadığı yeni Secret Invasion dizisinin resmi fragmanını yayınladı. Dizi, Brian Michael Bendis ve Leinil Francis Yu tarafından 2008 yılında yaratılan aynı adlı çizgi romandan uyarlamadır ve Skrulls adlı uzaylı bir ırkın süper kahraman topluluğuna sızmasını konu alır.

Dizinin olayları günümüzde geçiyor: Nick Fury, bir kurt adam Skrulls grubu tarafından Dünya’nın gizli işgalini öğrenir. Fury, hayatlarını Dünya’da kurmuş olan Everett Ross, Maria Hill ve Skrull Talos dahil müttefiklerine katılır. Zamana karşı yarışarak yaklaşan Skrull istilasını önlemeye ve insanlığı kurtarmaya çalışıyorlar.

Dizinin ilk sezonu altı bölümden oluşacak. Dizide Samuel L. Jackson’ın yanı sıra Ben Mendelsohn, Cobie Smulders, Kingsley Ben-Adir, Emilia Clarke ve Olivia Colman gibi tanınmış oyuncular da yer alıyor.

Secret Invasion, 21 Haziran’da Disney+’ta yayınlanacak.

Kaynak
Playground.ru

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir