Sinema-Dizi Gündem

Scream 6’dan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Bir yıl önce, Radio Silence olarak bilinen yönetmen ekibi, Neve Campbell, Courtney Cox ve David Arquette gibi tanınmış oyuncularla bir araya gelen birkaç yeni karakterle Scream serisini başarıyla yeniden başlattı. Film dünya çapında 140 milyon dolar hasılat elde etti ve Çığlık’ı yeni bir yöne taşıdı.

Cox bu kez Melissa Barrera, Jenna Ortega, Mason Gooding ve Jasmine Savoy Brown ile birlikte geri dönüyor. Hayden Panettieri de Scream 4’ten (2011) bu yana ilk kez geri dönüyor. Scream 6, ana karakterlerin Woodsboro’dan New York’a doğru yola çıkmalarıyla başlar ve burada Ghostface kılığına girmiş yeni bir manyak tarafından takip edilmelerini konu alır.

Bugün yayınlanan bir tanıtım videosunda Ghostface grubu New York’taki yeni evlerinde terörize ediyor.

“Çığlık 6, serinin sinemalarda 3D olarak gösterime girecek ilk filmi olacak. Paramount Pictures ve Spyglass Media tarafından sunulan özel bir hayran etkinliği, filmin vizyona girişini kutlamak üzere 9 Mart Perşembe günü başlayacak.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir