Sinema-Dizi Gündem

Pedro Pascal ‘Weapons’ Adlı Korku Filminin Başrolünde Yer Alacak

Pedro Pascal geçtiğimiz altı yıl içinde Hollywood’un en gözde isimlerinden biri haline geldi. Son zamanlarda bir filmde rol almadığı tek bir gün bile yok gibi. The Hollywood Reporter’ın özel haberine göre, The Last of Us’ın yıldızı yönetmen Zach Cregger’ın bir sonraki filmi Weapon ile korku türüne yeniden giriş yapıyor.

Weapon’ın konusu ve Pascal’ın filmdeki rolü şu an için bilinmiyor ancak film “ton olarak yönetmen Paul Thomas Anderson’ın 1999 yapımı aktörlerle dolu filmi Magnolia’ya benzeyen, birbiriyle bağlantılı, çok öykülü bir korku destanı” olarak tanımlanıyor. Senaryosu Cregger tarafından yazılan projenin yapımcılığını Barbarian’ın Roy Lee, J.D. Lifshitz ve Raphael Margules’ten oluşan yapım ekibiyle birlikte üstlenecek.

Weapon için henüz bir vizyon tarihi yok, ancak korku filminin çekimlerine sonbaharda başlanacağı düşünülürse, 2024 sonbaharında vizyona gireceğini varsaymak yanlış olmaz.

Kaynak
Collider

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir