Sinema-Dizi Gündem

Legion of Super-Heroes 4K Blu-ray Çıkış Tarihi Duyuruldu

DC 2023’te beyaz perdede büyük bir yıl geçirmek üzere ama aynı zamanda bir sonraki doğrudan video animasyon filmi Legion of Super-Heroes ile yıla güçlü bir başlangıç yapıyor. Film bu hafta başında ilk fragmanını yayınladı ve şimdi bir sonraki DC macerasının vizyon tarihi belli oldu. Warner Brothers Home Entertainment, Legion of Super-Heroes’un 7 Şubat 2023’te 4K Blu-ray, Blu-ray ve Dijital olarak yayınlanacağını duyurdu.

Film, “Lejyonun Ardındaki Lejyon”, “Lejyonerlerle Tanışın”, “Brainiac Saldırısı” başlıklı beş yeni featuret ile birlikte gelecek: Süper Kötü Adamın Arkasındaki Akıl” ve “Dünyaya İniş: Supergirl’ün Hikayesi”. Bu film pek çok nedenden dolayı heyecan verici, ancak asıl neden Supergirl ve Süper Kahramanlar Lejyonu’nu Superman: Yarının Adamı ile başlayan yeni animasyon sürekliliğine dahil etmesi. Bu, bu devamlılıktaki altıncı film olacak ve Green Lantern’in yönetmeninden geliyor: Beware My Power Jeff Wamester’ın yönetmeninden geliyor.

Fragmana bakılırsa, Legion of Super-Heroes DC Evreninde bir başka iyi animasyonlu, aksiyon dolu ve eğlenceli macera olacak gibi görünüyor. Hikaye, Superman’in yeni mezun Supergirl’ü Süper Kahramanlar Lejyonu ile eğitim alması için 31. yüzyıla getirmesini konu alacak. Ufukta yeni bir tehdit belirirken Kara’nın güçlerini geliştirirken yeni hayatına uyum sağlamasıyla ilgili. Çizgi romanları okuyan veya şirketin birçok klasik TV dizisini tüketen her DC hayranı bu tür bir hikayeye aşina olacaktır. Hem Superman hem de Supergirl daha önce sayısız kez Legion of Super-Heroes ile birlikte savaştı. Lejyon Smallville, Justice League Unlimited, Superman: The Animated Series gibi dizilerde boy gösterdi ve hatta 2000’li yılların ortalarında iki sezon süren kendi adlarını taşıyan bir animasyon dizileri bile vardı.

Fütüristik ekip ayrıca popüler CW Supergirl dizisinde ve animasyon filmi Justice League vs. the Fatal Five’da da önemli rollere sahipti. Lejyon DC Evreninin her yerindeydi, bu yüzden bu özel filmin masaya ne getirdiğini görmek ilginç olacak. Man of Tomorrow ile başlayan yeni DC Animasyon Evreni şu ana kadar kaliteden başka bir şey sunmadı. Adalet Topluluğu: Dünya Savaşı, Batman: Uzun Cadılar Bayramı ve Green Lantern: Beware My Power DC animasyonlarının çıtasını yükseltti. Tüm işaretler Legion of Super-Heroes’un bu kahramanca yükseliş trendini sürdüreceğini gösteriyor.

Legion of Super-Heroes’un yıldızları Meg Donnelly Supergirl, Harry Shum Jr. Brainac 5 ve Matt Bomer (Justice Society: World War II), Darren Criss (Superman: Man of Tomorrow) ve Jensen Ackles (Batman: The Long Halloween) kendi filmlerinden Flash, Superman ve Batman olarak geri dönüyor. DC’nin yeni nesil süper kahramanları 7 Şubat’ta 4k Blu-ray, Blu-ray ve dijital olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Emre Kıyaklı

Oyun oynamayı ve sinema-dizi dünyasını takip etmeyi seviyorum ve en güncel haberleri sizlere iletiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?