Sinema-Dizi Gündem

Joker Folie à Deux Filmindeki Lady Gaga’nın Harley Quinn’ninden İlk Görüntü

Filmin yönetmeni Todd Phillips, Instagram hesabından Lady Gaga’nın devam filmi Joker Folie à Deux’daki ilk görüntüsünü paylaştı. Rolü şu anda gizli olsa da, tüm işaretler multi-hyphenate’in ikonik DC karakteri Harley Quinn’i canlandıracağına işaret ediyor gibi görünüyor. Joker’in devam filmi 4 Ekim 2024’te gösterime girecek.

Joaquin Phoenix’in Arthur Fleck/Joker’inin geri dönüşünü gösteren görüntüde sadece Gaga yok. Palyaço makyajıyla tamamlanmış ve karakterinin kucağında olmaktan mutlu olduğu belli. Konu detayları şu an için bilinmiyor. Ancak bu görüntü Harley Quinn’in Joker’in Arkham Asylum’daki psikiyatristi olarak ortaya çıkışıyla bağlantılı gibi görünüyor. Joker’in sonu Arthur’u Gotham’ın ünlü tesisinde yolunu bulurken gösteriyordu.

Bu, Phillips’in Joker’in devam filmine ilişkin ikinci görüntüsü; yönetmen birkaç ay önce çekimlerin başladığını duyurmak için Fleck’in tıraş edilişine bir bakış sunmuştu. Folie à Deux’ün ilk filmin tonundan ve hissiyatından uzak bir müzikal olduğu doğrulandı. Yeni bir yön bu devam filminin tam da ihtiyacı olan şey olabilir ve Gaga oyunculuğu ve şarkıcılığıyla şüphesiz bir yetenek. Joker ve Harley’nin Arkham’ı ve mahkumları kaosa sürükleyen şefkatli bir sahnesini hayal etmek çok kolay.

Joker: Folie à Deux, 4 Ekim 2024’te vizyona girecek ve ilk filmin vizyona girmesinin üzerinden beş yıl geçmiş olacak.

Kaynak
Collider

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir