Sinema-Dizi Gündem

John Wick’in Yönetmeni Spin-off Projesinde Cillian Murphy’yi İstiyor

Yönetmen Chad Stahelski, John Wick evrenini konu alan bir spin-off filmi için Peaky Blinders’ın yıldızı Cillian Murphy’yi getirmek istediğini açıkladı. Yönetmen Stahelski, The Direct’e verdiği bir röportajda birlikte çalışmak istediği birkaç oyuncunun ismini verdi.

”Liste çok kabarık ama aklıma ilk gelen Cillian Murphy oldu. “Peaky Blinders” dizisinin büyük bir hayranıyım. Bu yüzden Cillian’ın role uyacağını düşünüyorum. Colin Farrell harika. Charlize Theron, Atomic Blonde’u oynadığında onu gördüm ve dedim ki: “Aman Tanrım, bu kadınla çalışmalıyım. İnanılmaz biri. Michelle Yeoh ile yıllar önce bir reklam çekiminde çalışmıştım ve o zamandan beri onunla çalışmayı hayal ediyordum. Onun büyük bir hayranıyım.”

Staleski serinin beşinci filmini yönetip yönetmeyeceği konusunda henüz kararsız ancak yönetmene göre hayranı olduğu oyuncuları kadroya davet etmek istiyor.

Bu arada Cillian Murphy, Christopher Nolan’ın Oppenheimer filminde de rol alacak. İkinci fragmanı bu hafta başında yayınlanan film 23 Temmuz’da sinemalarda gösterime girecek.

Kaynak
Playground

Emre Kıyaklı

Oyun oynamayı ve sinema-dizi dünyasını takip etmeyi seviyorum ve en güncel haberleri sizlere iletiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir