Sinema-Dizi Gündem

House Of The Dragon’un İkinci Sezon Çekimleri Mart Ayında Başlıyor!

Merakla beklenen prömiyere daha bir yıl var ama House of the Dragon’un ikinci sezonunun başlangıç tarihi şimdiden belli oldu. George R.R. Martin’in Ateş ve Kan romanından uyarlanan dizi, HBO’nun sevilen Game of Thrones dizisinin bir ön bölümü niteliğinde. Dizi yaklaşık 200 yıl öncesinde geçiyor ve esas olarak Targaryen Hanesi’nin çöküşüne odaklanıyor ve Ejderhaların Dansı olarak bilinen ikonik olayla sonuçlanıyor.

Martin ve şimdi tek showrunner Ryan Condal tarafından geliştirilen “House of the Dragon”, Ağustos 2022’de prömiyerini yaptığında kanal için bir hit oldu. Kablolu yayın ve HBO Max’te 10 milyondan fazla izleyiciyle HBO dizileri arasında en çok izlenen prömiyer rekorunu kırdı ve Game of Thrones’un finalinden bu yana bir final için en büyük izleyici kitlesini topladı.

Film ve Televizyon Endüstrisi Birliği’nin yapım listesi, House of the Dragon’un ikinci sezon çekimlerinin çok yakında başlayacağını açıkladı. Sevilen House Of The Dragon dizisinin ikinci sezon çekimleri 6 Mart’ta hem İngiltere hem de İspanya’da başlayacak.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir