Sinema-Dizi Gündem

Black Adam İlk Haftasında 83,4 Milyon Dolar Hasılat ile Gişede Hüküm Sürmeye Devam Ediyor

Black Adam, DC Comics anti kahramanı için mükemmel bir ilk haftanın ardından gişedeki hakimiyetini sürdürecek gibi görünüyor. Dwayne Johnson’ın süper kahramanlık projesi hem çizgi roman hayranları hem de kendi hayran kitlesi arasında popülerliğini kanıtladı. Film ilk haftasını yurtiçinde 83,4 milyon dolar hasılat ile kapatarak Hobbs & Shaw’ın 83,1 milyon dolar hasılat yaptığı ilk haftasının önüne geçti. Black Adam’ın ikinci hafta sonunda 27 milyon ila 30 milyon dolar hasılat daha getirmesi bekleniyor ve dünya çapındaki toplam hasılat şimdiden 156,2 milyon dolara ulaştı.

Black Adam, Man of Steel (dünya çapında 190 milyon dolar), Batman v Superman: Dawn of Justice (dünya çapında 422 milyon dolar) ve Justice League (dünya çapında 278 milyon dolar) gibi diğer DC Evreni filmlerinin global hasılatlarına ulaşamadı. Yine de, Black Adam daha az bilinen bir karakter ve mevcut hasılat Johnson ve DC için hala büyük bir başarıyı temsil ediyor.

Kaynak
Collıder

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir