Sinema-Dizi Gündem

Ant-Man 3, Hayranlarının En Sevdiği Karakterin Dönüşünü Onaylıyor Gibi Görünüyor

Ant-Man and the Wasp Quantumania için hazırlanan yeni bir sinema afişi, filmde yer alacak başlıca oyuncu kadrosunu ortaya koyuyor. Ant-Man’in oyuncu kadrosu Marvel Sinematik Evreni’nin geri kalanından her zaman farklı oldu. Karakterin orijinal çizgi roman versiyonu hiçbir zaman Spider-Man ya da Iron Man gibi diğer kahramanlarınki kadar geniş ya da akılda kalıcı bir kadroya sahip olmamıştı; bu yüzden Marvel Stüdyoları yaratıcı olmak ve Ant-Man’in yardımcı kadrosunu tamamlamak için yeni karakterler ve farklı varyasyonlar bulmak zorunda kaldı. Şimdi, Luis (Michael Peña) ve Ghost’un (Hannah John-Kamen) yenilenmiş versiyonu gibi karakterler, boyut değiştiren kahramanımızla birlikte görülüyor.

Ant-Man and the Wasp Quantumania’nın vizyona girmesine hazırlanırken, sinemalar şimdiden film için ekranlar hazırlamaya başladı. Twitter kullanıcısı Verified Chuckmark’ın paylaştığı bir fotoğrafta, yeni bir afişte filmin en üstteki oyuncu kadrosunun Paul Rudd, Evangeline Lilly, Jonathan Majors, Katheryn Newton, Bill Murray ile Michelle Pfeiffer ve Michael Douglas olduğu görülüyor. Bununla birlikte, alttaki poster jeneriği üç ek oyuncu kadrosunu doğruluyor: William Jackson Harper, Katy O’Brian ve David Dastmalchian, Kurt rolüyle geri dönüşünü onaylıyor gibi görünüyor. Ne yazık ki afişte Peña’dan hiç bahsedilmemesi, Luis karakterinin üçleme için geri dönmeyebileceğini ima ediyor.

Ant-Man 3 Filminde Tekrar Role Dönen Karakterler Film İçin Ne Anlama Geliyor?

Ant-Man and the Wasp Quantumania için oyuncu seçimi zorlu bir yolculuk oldu. Lilly, COVID aşılarıyla ilgili yorumları nedeniyle internette eleştirildi ve bu da onun kadrodan çıkarılması çağrılarına yol açtı, ancak yönetmen Peyton Reed bunu reddetti. İlk iki Ant-Man filminde Dave’i canlandıran rapçi T.I., hakkındaki taciz iddiaları nedeniyle geri dönmeyeceğini açıkladı, bir süre sonra bu yalanlandı. Dastmalchian’ın Ant-Man 3’te rol alması en ilginç olanı, zira kendisi başlangıçta filmde yer almayacağını iddia etmişti. Dastmalchian’ın görünmesi yeniden yazımlardan, aktörün başlangıçta filmde yer alacağından habersiz olmasından ya da Marvel’ın patentli gizliliğinden kaynaklanıyor olabilir.

Ancak, Ant-Man and the Wasp Quantumania’nın oyuncu kadrosundaki en büyük ve hayal kırıklığı yaratacak eksiklik, başından beri Ant-Man serisinin vazgeçilmezi olarak görülen Peña’nın Luis’i. Luis’in mizahı ve özellikle de hızlı tempolu konuşmaları Ant-Man filmlerinin en unutulmaz anları arasında yer alıyor ve kesinlikle serinin benzersiz çekiciliğinin bir parçasını oluşturuyor. Peña’nın yokluğu ve Dastmalchian’ın dönüşü bir gizem oluşturuyor ve Kurt’ün üçüncü filmde daha önce olduğundan daha büyük bir rol oynayabileceğini ima ediyor. Ant-Man 3 filminin büyük bölümünün Kuantum Âlemi’nde geçecek olması nedeniyle Judy Greer ve Bobby Cannavale’nin karakterlerinin de listede yer almaması anlaşılabilir bir durum. Ant-Man’in üçüncü filminde bazı karakterlerin kaybedilecek olması hayal kırıklığı yaratsa da, tutarlı bir hikaye anlatmak için neden bazı kesintiler yapılması gerektiği anlaşılabilir.

Ant-Man and the Wasp Quantumania hala çok sayıda oyuncu sırrına sahip. MODOK’u kimin canlandıracağı henüz belli değil; ikonik Marvel karakterinin filmde yer alacağı doğrulanmış olsa da Harper ve O’Brian’ın rolleri de gizemini koruyor. Son oyuncu kadrosu da filmin ton değişimine katkıda bulunuyor ve vizyona girdiğinde şüphesiz izleyiciler üzerinde bir etki bırakacak. Bazı oyuncuların kaybına rağmen, Multiverse Saga’nın devam etmesine yardımcı olmak için gerekli bir fedakarlık olduğu söylenebilir.

Kaynak
ScreenRant

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir