RehberTümüValheim

Valheim Obliterator (Yok Edici) Nasıl İnşa Edilir

Artık üssünüzde asılı kalmasını istemediğiniz birkaç öğeyi atmak için uzun ve uzağa seyahat etmeye gerek olmadığından, envanter yönetimi sorunlarının günleri geride kaldı. Bu nedenle, ormanları ve okyanusları istenmeyen eşyalarınızla kirletmek yerine, Valheim’de yepyeni bir eşya biçiminde çözüm var: Obliterator!

Adından da anlaşılacağı gibi, Obliterator artık istemediğiniz tüm öğeleri kelimenin tam anlamıyla yok edecek ve neyse ki makine nispeten yaygın öğelerle dövülebilir. Bu nedenle, kendi Obliterator’unuzu oluşturmak için adım adım eksiksiz bir süreç için, daha fazla ayrıntı için aşağıdaki kullanışlı kılavuzumuza bakın.

Bir Obliteratör Nasıl Yapılır

Bir obliteratör inşa etmek için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

  • 8x Demir
  • 4x Bakır
  • 1x Yıldırım Taşı

Bu gereksinimlere ek olarak, bir Forge’a da ihtiyacınız olacak.

Demir ve Bakır yataklarından çıkarılabilir. Demir birikintileri Batık Mahzenlerdeki Bataklık Biyomunda bulunurken bakır Kara Orman biyomundaki tortularda bulunabilir . Buradaki zor kısım Thunder Stone’u almak.

Thunder Stone’u elde etmenin tek yolu, onları ortaya çıkarmak için hileler kullanmak veya Kara Orman Biyomunda Haldor’u aramaktır . Haldor, madeni para karşılığında bir şeyler satan bir cüce tüccardır. Onu bulursanız, yakında olması gerektiği anlamına gelen bir çanta simgesi görünecektir. Sadece ona yaklaşın ve sattığı Thunder Stone’u 50 jeton karşılığında satın alın.

Madeni paralar Kara Orman’daki Mezarlıklarda bulunur ve Troller ve Fuling gibi bir dizi canavar tarafından düşürülür.

Obliteratör Nasıl Kullanılır

Obliterator, çantalarında veya sandıklarında ihtiyaç duymadıkları eşyalardan bir an önce kurtulmak isteyen oyuncuların dertlerinin dermanıdır. Yok ediciye yaklaşın ve gitmesini istediğiniz eşyaları koyun. Ardından Yok Edici’nin yanına gidin ve kolu aşağı çekin. Olması gereken bir yıldırım çarpması olmalı, Obliterator’ün yakınında olmadığınızdan emin olun!

Kömür üretmesini istiyorsanız Obliterator için ön koşullar var. Obliterator, her biri için 1 kömür üretecektir:

  • 1 kupa
  • 20 ok
  • 10 Diğer Şeyler (çeşitli veya değil)
  • 5 Ahşap (Eski, Çekirdek, İnce veya sadece Ahşap)

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir