Modlar

Modcular Mount & Blade 2: Bannerlord’u RTS’ye dönüştürüyor

Age of Bannerlords ismiyle geliştirilen mod, üçüncü şahıs RPG’yi bina ve kaynaklarla tamamlanmış bir RTS’ye dönüştürüyor.

Age of Bannerlords isimli devam eden bir mod en azından söylemek gerekirse, Mount & Blade 2: Bannerlord’u temel bina, birim üretim ve kaynak toplama ile tamamlanmış tam özellikli bir rts’ye dönüştürmek için iddialı duruyor. Aynı zamanda, Bannerlord’un mekaniklerini korumaya devam ederek, böylece yer seviyesinde savaşa atlayabilir ve birimlerinizi üçüncü şahıs bir yakın dövüşte kontrol edebilirsiniz.

Modder Bloc, ücretsiz ekibinde mod açma ve kapama üzerinde çalışıyor ve bina modelleri, modder modelleyicileri FoozleMcDoozle ve Errayn’e ait. Bloc, “Tüm binalar bu iki yetenekli çocuk tarafından yaratılıyor” dedi. Modda, dinamik pazar fiyatları ve Age Of oyunlarıyla birlikte çağlar boyunca ilerleme gibi başka bazı fantezi özellikler de var. Birimler, elbette, Mount & Blade’in kampanyasında bulacağınız standart birimlerdir. Gruplar gibi – ki bu çok hoş. Bloc’un üzerinde çalışabileceği yerleşik bir tema ve dengeleme zaten var.

Modun ne zaman çıkacağı ve daha fazla bilgi için Bloc’un youtube kanalına göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?