HaberlerSinema-Dizi Gündem

Yeni Maymunlar Cehennemi Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Marvel filmlerinin yakın zamanda yeniden planlanması, Disney filmlerinin zincirleme reaksiyonunu başlattı ve destanın hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Maymunlar Cehennemi Krallığı (Kingdom of the Planet of the Apes)’nı bir şekilde etkiledi ve şimdi nihayet bir vizyon tarihine kavuştu.

Film, Disney tarafından birkaç yıl önce satın alınan eski Fox şirketinin destanının dördüncü bölümü olacak. Maymunlar Cehennemi Krallığı Mayıs 2024’te Anma Gününde (ABD) sinema perdesine çıkacak. Film, önceki yapıtların başarısı nedeniyle insanları sinemaya çekebilir. 

Maymunlar Gezegeni’nden beş yıl sonra: Savaş, insanların gücüne başkaldırdıktan ve liderlerini kaybettikten sonra dünyada kendi yerlerini bulmaya karar veren bir maymun kolonisinin hikayesine geri dönüyor. Kingdom of the Apes’in Avustralya’da çekimlerinin başladığının duyurulmasıyla birlikte, bu alışılmadık serinin hangi yöne gideceğini bekleyip görmemiz gerekecek.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir