HaberlerSinema-Dizi Gündem

Marvel’s Echo Disney Plus ve Hulu’ya Geliyor, İşte İlk Fragman

Dizinin tüm bölümleri 10 Ocak’ta izlenebilecek.

İlk kez bir MCU dizisi Hulu’nun yanı sıra Echo ile Disney+’da da gösterime girecek. Sadece bu da değil, beş bölümlük dizi tüm sezonuyla birlikte 10 Ocak’tan itibaren her iki yayın hizmetinde de izlenebilecek.

Maya Lopez (Alaqua Cox tarafından canlandırılan) ve Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio tarafından canlandırılan) arasındaki karmaşık ilişkiye odaklanan Echo’nun resmi fragmanı da yayınlandı -aşağıda görülebilir-. Aralarındaki bağ ilk olarak Hawkeye’da keşfedilmişti, zira bu dizi o dizinin bir yan serisi. Buna ek olarak, görüntüler bol miktarda kan ve şiddet içeriyor, bu da TV-MA (17 yaşından küçük izleyici için uygunsuz içerik manasındadır.) derecelendirmesi ile etiketlenen ilk Disney+ MCU dizisi.

Echo resmi fragmanı

Cox ve D’Onofrio’nun yanı sıra Echo kadrosunda Chaske Spencer (The English), Graham Greene (1883), Tantoo Cardinal (Killers of the Flower Moon), Devery Jacobs (Reservation Dogs) ve Zahn McClarnon (Reservation Dogs) yer alıyor. Dizinin beş bölümünün yönetmenliğini Sydney Freeland (Navajo) ve Catriona McKenzie (Gunaikurnai) üstleniyor.

Echo Eylül ayında ertelenmişti. Başlangıçta dizinin Loki: 2. Sezonu takip etmesi ve Kasım ayı sonunda başlaması planlanıyordu. Ancak o dönemde Marvel’ın her diziye nefes alması için zaman tanımak istediği bildirildi.

Dizinin yapımına geçen yıl başlandı ve Marvel Mayıs 2022’de Echo’nun ilk görüntüsünü yayınladı. Dizinin sloganı ise şöyle: “Hiçbir kötülük cezasız kalmaz.” Dizinin 9 Nisan’a kadar sadece Hulu’da yayınlanacağı belirtiliyor.

MCU’nun geri kalanına gelince, Loki bu hafta sona eriyor ve The Marvels bu hafta 10 Kasım’da sinemalarda gösterime giriyor.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir