HaberlerSinema-Dizi Gündem

Heyecanla Beklenen ‘Son Akşam Yemeği’ Filmi Şimdi Sinemalarda!

Türk Sinemasının Yepyeni Bir Hikayesi: ‘Son Akşam Yemeği’ Şimdi Sinemalarda!

Onur Tuna’nın Mustafa Kemal Paşa, Pelin Akil’in Latife Hanım olarak unutulmaz performansları sergilediği, Engin Şenkan ve Azra Aksu’nun Ahir Usta ve torunu Elif rollerini canlandırdığı bu özel filmde; Necip Memili, Aslı Tandoğan, Mustafa Kırantepe, Yasemin Baştan, Cemal Hünal, Nehir Gökdemir, ve Tuğba Daştan gibi birbirinden değerli oyuncular da yer alıyor.

“Son Akşam Yemeği,” bir asırlık Cumhuriyetimizin kuruluş öyküsünü halkın gözünden anlatan benzersiz bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Levent Onan’ın yönetmenliğini üstlendiği film, CineGenna Pictures yapım şirketinin yapımı ve Esra Seyrekbasan’ın yaratıcı yapımcılığını üstlendiği bir projedir. Senaryo ise Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar tarafından kaleme alınmıştır. Bu özel film, Cumhuriyetimizin kuruluşuna farklı bir bakış açısı sunuyor ve Türk sinemasının yeni bir hikayesini izleyicilerle buluşturuyor. Şimdi sinemalarda!

Litachi

Merhaba, Ben, Galatasaray'a olan fanatik tutkumla bilgisayar oyunları dünyasına adım atan biriyim. Hem futbolun hem de MMORPG oyunlarının heyecanı beni büyüleyen iki önemli tutku haline geldi. Galatasaray sevgim beni maçları kaçırmadan takip etmeye yönlendirirken, MMORPG oyunları ise strateji geliştirme, takım çalışması ve macera dolu dünyalarda yeni deneyimler kazanma fırsatı sunuyor. Bu iki dünya, beni hem rekabetçi bir Galatasaray taraftarı hem de bir MMORPG macerası arayışında bir oyuncu haline getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir