Oyun Gündem

Xenoblade Chronicles 3 Hakkında Yeni Detaylar

Bugün Nintendo, Xenoblade Chronicles 3 canlı açıklamalarından birini gerçekleştirerek tonlarca ayrıntı ve oynanış ortaya koydu. Oyunun hikayesine ve karakterlerine odaklanan ve aynı zamanda ortamın oldukça çekici ve çok karanlık unsurlarını ortaya çıkaran yeni bir fragman yayınlandı.

Dünyada yaşayan insanların sadece on yıl yaşadıklarını ve bu süre içinde süreleri dolana kadar savaşmaları gerektiğini veya savaşta öldüklerini öğreniyoruz. Ayrıca bu zalim kadere karşı takım oluşturacak ve savaşacak altı karaktere de bir göz atıyoruz: Noi, Yuni, Lantz, Mio, Tayon ve Sena.

Oynanış bilgileri, hızlı seyahat yerleri olarak hizmet veren işçiliği, görevleri ve önemli noktaları gösterir. Navigasyon özelliğini ayrıca size rehberlik etmesi için kullanabilir veya sadece belirli zamanlarda ortaya çıkan canavarlarla yüzleşmek için günün saatini değiştirebilirsiniz. Savaşa giriş sorunsuzdur ve belirli düğmelere ve konumsal saldırılara atanmış sanatları kullanabilirsiniz. Yıkıcı zincirleme saldırılarda birden fazla sanat birbirine bağlanabilir. Saldırganlar, savunucular ve şifacılar olmak üzere üç farklı karakter rolü vardır ve kontrol ettiğiniz karakteri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Swordfighter, Zephyr, Medic Gunner, Tactician, Heavy Guard ve Ogre gibi sınıf sistemi de gösterilir. Karakterler sınıflarını değiştirebilir ve yeteneklerini karıştırıp eşleştirmek için ustalığı öğrenebilirler.

Karakterleriniz ayrıca etkileşime girebilir ve özel sanatları açığa çıkarabilen güçlü bir yaratık olan Ouroboros’a dönüşebilir. Herhangi bir Ouroboro’nun şekli ve sanatı, başrolü üstlenen karakter tarafından belirlenir.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?