Oyun Gündem

Xbox ve Bethesda Games Showcase Haziran Ayı için Onaylandı

Microsoft, E3 tarzı Xbox ve Bethesda Games Showcase etkinliğine 12 Haziran Pazar günü ev sahipliği yapmayı planladığını onayladı.

Perşembe günü, “Bu şovda Xbox Game Studios, Bethesda ve dünyadaki ortaklarımızdan gelen harika oyunlar yer alacak” dedi.

“Xbox & Bethesda Games Showcase, Xbox ve PC’de Game Pass’in yakında çıkacak sürümleri de dahil olmak üzere, yakında Xbox ekosistemine gelecek olan çeşitli oyunlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerecek.”

Etkinlik Türkiye Saati ile 20:00’da başlayacak ve YouTube, Twitch ve Facebook gibi sitelerde 30’dan fazla dilde yayınlanacak.

Microsoft, önceki E3 tarzı vitrinini Haziran 2021’de yeni satın aldığı Bethesda ile birlikte gerçekleştirdi.

E3 2022 iptal edilmiş olsa da, The Game Awards kurucusu Geoff Keighley, dijital etkinliği Summer Game Fest’in bu yıl planlandığı gibi, muhtemelen Haziran ayında gerçekleşeceğini doğruladı.

Starfield, geçen yılki Xbox ve Bethesda Showcase sırasında ortaya çıktı ve 2018’deki duyurusundan bu yana ilk kez gösterildiğini işaret etti.

Oyun direktörü Todd Howard, Kasım ayında, Bethesda’nın oyunun 2022 sonlarında piyasaya sürülmesinden önce bu yaz bir sonraki büyük Starfield açıklamasını sunmasının beklenebileceğini söyledi.

Haziran ayı Xbox vitrininde gösterilebilecek diğer birinci taraf oyunları arasında Ninja Theory’s Hellblade 2, Obsidian’s The Outer Worlds 2 ve Avowed, Rare’s Everwild, The Initiative’s Perfect Dark, Arkane’s Redfall, Undead Labs’ State of Decay 3 ve Turn 10’s Forza Motorsport yer alıyor. 8.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir