HaberlerOyun Gündem

Xbox Showcase Sinemalarda!!!

Patlamış mısırlarınızı hazırlayın…

Xbox Games Showcase ve Starfield Direct de dahil olmak üzere Microsoft’un yaklaşan yaz etkinliği ABD’deki bazı sinemalarda canlı olarak gösterilecek.

Summer Games Fest’in ana etkinliği geçmişte sinemalarda gösterildiği için bu alışılmadık bir durum değil.

Xbox FanFest’e kayıt yaptıranlar Haziran ayında ABD’deki Fathom Events noktalarında etkinlikleri büyük ekranda izlemek için bilet talep edebilecekler.
Xbox’ın portföyüyle ilgili haberler ve güncellemeler vaat eden Xbox Games Showcase, 11 Haziran Pazar günü TSİ 20:00 başlayacak. Hemen ardından Bethesda’nın bir sonraki büyük RPG’sine adanmış bir brifing olan Starfield Direct gerçekleşecek.

E3 2023 gerçekleşmiyor, ancak yaz hala önemli oyun etkinlikleriyle dolu. Xbox Games Showcase ve Starfield Direct‘ten önce 8 Haziran’da Summer Game Fest etkinliği düzenlenecek. Haziran ayındaki diğer etkinlikler arasında 12 Haziran’da Ubisoft Forward ve Ağustos’ta Gamescom Opening Night Live yer alıyor.

Aşağıdaki videodan Xbox Showcase 2022’de yapılmış olan oyun tanıtımlarına göz atabilirsiniz.

Kaynak: https://www.gamespot.com/articles/xbox-games-showcase-and-starfield-direct-will-be-in-theaters-with-free-snacks/1100-6514593/

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir