Oyun Gündem

Xbox Game Pass, Temmuz 2022 İçin 5 Yeni Oyun Duyurdu

Xbox Game Pass, 19 Temmuz ile 29 Temmuz arasında hizmete giren beş yeni oyunun birkaç sürpriz oyun için de bolca yer bıraktığını duyurdu.

Xbox Game Pass genellikle her ay biri başlangıçta ve diğeri ortalarda olmak üzere iki büyük duyuru yapar. Burada ve orada yeni Game Pass oyunlarını duyurmaya veya gölge düşürmeye karşı değil, ancak bu program hayranlar için güvenilir. Bir Xbox Game Pass oyunu seti eskimeye başladığında, yeni bir seçim heyecanın devam etmesine yardımcı oluyor.

Örneğin, As Dusk Falls 19 Temmuz için daha önce duyurulan tek oyundu, ancak şimdi hayranlar 19 Temmuz’da hizmete iki oyunun daha katılmasını bekleyebilirler. Toplamda, Xbox Game Pass hizmete giren 5 oyun, 31 Temmuz’da hizmetten ayrılan 5 oyun daha duyurdu ve sürprizlere bolca yer bıraktı.

19 Temmuz’da Game Pass’te As Dusk Falls katılıyor, Watch Dogs 2 ve Ashes of the Singularity: Escalation. Ardından, birkaç gün sonra 22 Temmuz’da hayranlar MotoGP22 ve Torment: Tides of Numenera’yı alabilecekler. Inside, 29 Temmuz’da katılacak olan son oyun.

  • Temmuz 19 – As Dusk Falls (Cloud, Konsol, PC)
  • Temmuz 19 – Watch Dogs 2 (Cloud, Konsol, PC)
  • Temmuz 19 – Ashes of the Singularity: Escalation (PC)
  • Temmuz 22 – MotoGP22 (Cloud, Konsol, PC)
  • Temmuz 22 – Torment: Tides of Numenera (Cloud and Konsol)
  • Temmuz 19 – Inside (Cloud, Konsol, PC)

Sonuç olarak, bazıları karışık olsa bile, burada çok çeşitli başlıklar var. Örneğin, As Dusk Falls incelemeleri bugün düştü, ancak etkileşimli suç draması eleştirmenlerle çok sıcak görünmüyor. Watch Dogs 2, oyuncuların Marcus Holloway adında genç bir bilgisayar korsanı rolünü üstlendiği San Francisco Körfez Bölgesi’nde bilinen bir oyundur.

Ashes of the Singularity: Escalation, dinamik bir savaş alanına sahip, tek oyunculu bir kampanya ve çok oyunculu savaş ile tamamlanmış gerçek zamanlı, büyük ölçekli bir RTS oyunudur. MotoGP, franchise’ın en yenisidir ve 120 sürüş, 20 pist ve her turda şampiyona ile tamamlanmış, şimdiye kadarki en sürükleyici MotoGP deneyimi olarak teşhir edilmiştir.

Son olarak, son ikisi bu çeşitli seçim arasında bile benzersizdir. Torment, Numenera’nın bilim-fantezi ortamında, oyuncular soyu tükenmiş medeniyetlerin kemikleri üzerine inşa edilmiş bir dünyada yaşam ve ölümle ilgili seçimler yaparken, bir milyar yıl sonra Dünya’yı keşfediyor. Son oyun, Limbo’nun yaratılmasıyla da bilinen Playdead’den karanlık bir aksiyon platform oyunu Inside.

Xbox Game Pass aboneleri her ay çuval çuval oyun alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir