Oyun Gündem

Xbox Game Pass, Gelecek Haftanın Yeni Oyunları (Haziran 2022)

Summer Game Fest başlangıç ​​etkinliği sırasında, yeni bir birinci gün Xbox Game Pass oyununun önümüzdeki hafta sonunda çıkacağı onaylandı.

Summer Game Fest başlangıç ​​etkinliği, hayranlara yakında çıkacak çok çeşitli oyun sürümlerine bir göz atma fırsatı verdi. Summer Game Fest’te yeni bir fragman alan böyle bir oyun, Casey Jones’un oyun için onaylandığını ve çıkış tarihinin 16 Haziran olduğunu açıklayan Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge idi. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ilk gün Xbox Game Pass’e gelecek.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Turtles in Time gibi eski tarz TMNT oyunlarının bir nevi devamı niteliğinde olan bir dövüş oyunudur. Altı oyunculu eşzamanlı kooperatif modu gibi masaya yeni özellikler getiriyor ve aynı zamanda klasik 80’lerin çizgi filminden ilham alan retro estetiği koruyor. Pek çok TMNT hayranının Shredder’s Revenge için heyecanlı olduğunu söylemek yanlış olmaz ve bu nedenle, Haziran 2022 programına gelince Xbox Game Pass için oldukça büyük bir “get” olduğunu kanıtlamalı.

Mevcut haliyle, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Haziran ayının ikinci yarısında Xbox Game Pass için onaylanan üç oyundan biri. Microsoft, yeni Xbox Game Pass oyunlarını iki haftalık gruplar halinde açıklamayı seviyor, bu nedenle hayranlar önümüzdeki haftanın başlarında tam kadro hakkında daha fazla bilgi edinmelidir.

Haziran 2022 için Yeni Xbox Game Pass Oyunları

  • For Honor: Marching Fire Edition – Haziran 1
  • Ninja Gaiden: Master Collection -Haziran 2
  • Assassin’s Creed Origins – Haziran 7
  • Chorus – Haziran 7
  • Disc Room – Haziran 7
  • Spacelines from the Far Out – Haziran 7
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge – Haziran 16
  • Shadowrun Trilogy – Haziran 21
  • Escape Academy – Haziran 28

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in yanı sıra, Xbox Game Pass abonelerinin Haziran 2022’nin ikinci yarısında dört gözle bekleyecekleri iki oyun daha var. Shadowrun Trilogy’nin 21 Haziran’da Xbox Game Pass’e geleceği onaylandı, Escape Academy ise çıkış yapacak 28 Haziran. Shadowrun Trilogy daha önce başka platformlarda mevcuttu, ancak Xbox çıkışını 21 Haziran’da yapıyor, bu nedenle üç oyunun tümü hizmet için ilk gün sürümleri olarak kabul edilebilir.

12 Haziran’da gerçekleşecek olan Xbox & Bethesda Games Showcase, Microsoft’un abonelik hizmetiyle ilgili büyük duyurularla dolu olacağından, Xbox Game Pass abonelerinin yakında sabırsızlıkla bekleyecekleri daha çok şey olabilir. Sergilenen oyunların çoğu muhtemelen Xbox Game Pass’in piyasaya çıktığı ilk gün olacak, bu nedenle aboneler Game Pass’in geleceğine bir göz atmak için oyuna girdiğinden emin olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?