Oyun Gündem

Xbox Game Pass, Eylül 2022 için Yeni İlk Gün Oyunu

Xbox Game Pass, görünüşte hiç bitmeyen oyun kitaplığına eklemeye devam ediyor, bu sefer hizmet için başka bir ilk gün oyunu dahil.

Xbox Game Pass hizmetine abone olmanın en büyük nedenlerinden biri, abonelik ücreti dışında hiçbir ek ücret ödemeden yüzden fazla oyuna erişim sağlamaktır. Hizmet, eski oyunların keyfini çıkarmaya da izin verse de, Xbox Game Pass, Eylül ayında kütüphanesine bir gün daha oyun getiriyor.

Xbox Game Pass, abonelerin Xbox ve PC’de birçok farklı video oyununa erişmesine olanak tanır. Bu oyunlardan bazıları Gears of War ve Halo serileri gibi Microsoft’un zımbalarıdır, diğerleri ise samuray yan kaydırmalı Trek to Yomi gibi daha belirsizdir. Ağustos ayında hizmete Ghost Recon: Wildlands gibi oyunlar ekledikten ve bu ay Immorality gibi daha fazla oyun ekledikten sonra, bir oyunun sadece birkaç hafta içinde Xbox Game Pass’e ilk gün geleceği doğrulandı.

Train Sim World 3, 6 Eylül’de Xbox Game Pass istasyonuna çekilecek. Train Sim World 3, adından da anlaşılacağı gibi, diğer tüm platformlarda yayınlandığı gün Xbox Game Pass’te mevcut olacak bir tren simülatörü oyunudur. . Oyun, tren ulaşımını simüle etmek için üç yeni rota, yeni bir dinamik hava durumu sistemi ve mevcut hava ve mevsime göre değişen yolcular gibi daha ayrıntılı özellikler içerecek. Geliştiricilere göre, şu anda Train Sim World 2’de oynanabilen tüm rotalar bu yeni oyunda oynanabilecek.

Train Sim World 3, 9 Ağustos 2022’de duyuruldu ve oyun 2 Eylül’de oynanabilir hale geldi. belirli şeyler yap. Bu durumda, yolcu ve yük ile geleneksel bir tren vagonu kullanmanın nasıl bir şey olduğunu. Yaklaşık bir dakikalık fragman, dinamik hava sistemine kısa bir bakışla serinin bu yeni girişinde uygulanan bazı yeni özellikleri gösteriyor: kar zemini kaplıyor ve tren hedefine doğru hareket ederken aşağı inmeye devam ediyor, yağmur yağıyor. gökyüzü ve bazı trenler parlak, güneşli günlerden geçiyor.

Simülatörler herkesin oyun tercihi olmasa da, Goat Simulator 2 (Kasım 2022’de devam edecek), PowerWash Simulator ve hatta Benzin İstasyonu Simülatörü gibi sürümlerle daha yaygın hale geldi. Orijinal Keçi Simülatörü gibi bu simülatör oyunlarından bazılarının Xbox Game Pass’te zaten mevcut olmasıyla, Train World Sim 3 tam olarak uyacaktır gibi görünüyor.

Train World Sim 3, 6 Eylül 2022’de çıkacak ve ön sipariş verenler için oyun 2 Eylül’de erkenden oynanabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir