Oyun Gündem

Xbox Game Pass Ağustos Sonunda Sürpriz Yapacak!

Immortals Fenyx Rising, çok yakın bir gelecekte Xbox Game Pass’e gelebilir. Oyun, geliştirici Ubisoft’un abonelik hizmetinde yayınlanan en iyi oyunlarının büyüyen listesine katılacak.

Haber, bu ayın başlarında, çıkan bir sızıntıdan geliyor ve birçok oyuncu bugün resmi duyuruyu bekliyor. En son gelişme, Xbox Game Pass ve Immortals Fenyx Rising logolarını içeren bir tanıtım görselinin sızdırılmasıydı. Oyun 30 Ağustos’ta Game Pass’te yayınlanacak.

Immortals Fenyx Rising, 3 Aralık 2020’de Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC, Switch, Stadia ve Luna için dünya çapında piyasaya sürülmüştü. Oyun, aynı adı taşıyan kahramanı, yeraltı dünyasından kaçtıktan sonra Typhon adlı bir kötü adamı durdurma arayışında takip ediyor. Oyun, oyuncuların “Aşil’in kılıcı ve Daidalos’un kanatları gibi tanrıların güçlerini güçlü düşmanlara karşı savaşmak ve antik bulmacaları çözmek için kullanmalarına” ve “Kiklops ve Medusa gibi ikonik mitolojik canavarlarla savaşmalarına” olanak tanır. havadaki ve karadaki dinamik savaşlarda “her biri tanrılardan ilham alan yedi benzersiz bölgede stilize edilmiş bir açık dünya” keşfetmenin yanı sıra. Oynanış açısından, oyuncular “yeteneklerini ve hedef okları, telekinezi ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli silahlarını yıkıcı hasar vermek için” kullanabilecekler.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir