Oyun Gündem

Xbox Game Pass, 31 Temmuz’da 5 Oyun Kaybediyor

Xbox Game Pass, her ayın 15’inde ve son gününde birkaç oyunu kaldırıyor ve şimdi 31 Temmuz’da nelerin çıkacağını açıkladı.

Xbox Game Pass eklemeleri genellikle her ay kaldırılan oyunları geride bırakır, ancak oyunlar gerçekten her ay kaldırılır. Bunlar genellikle ayın 15’inde ve son gününde olur ve hayranlar genellikle kaldırılmadan bir veya iki hafta önce uyarılır. Şimdi Xbox Game Pass, bu ay hizmete giren 5 yeni oyunun yanı sıra 31 Temmuz’da hizmetten ayrılan 5 oyunu duyurdu.

Bu, daha önce duyurulduğu üzere 6 yeni oyunun 29 Temmuz’a kadar Xbox Game Pass’e katılacağı anlamına geliyor, bu nedenle duyurulmamış bir veya iki oyunun katılması çok büyük bir sürpriz olmaz. Her iki durumda da hayranlar ay sonuna kadar As Dusk Falls, Watch Dogs 2, Ashes of the Singularity: Escalation, MotoGP22, Torment: Tides of Numenera ve Inside’ı bekleyebilirler. Son eklemeden sadece birkaç gün sonra hayranlar veda edecek.

Çıkan Xbox Game Pass oyunları Dodgeball Academia, Katamari Damacy Reroll, Lumines Remastered, Omno ve Raji: An Ancient Epic, tümü Cloud, Console ve PC’den çıkıyor. Her zaman olduğu gibi, bunları Xbox kitaplıklarına kalıcı olarak eklemek isteyen herkes %20’ye varan Game Pass üyelik indirimi kazanabilir. Ancak, ayrılmadan önce onları yenmek isteyenler için bu uygun bir seçenek.

Oyuncular gerçekten seçip seçmek zorunda değiller, bu genellikle ayrılmadan önce hangi oyunları oynayacaklarını seçerken olur, ancak bunların hiçbiri ağır zaman yatırımları değildir. Hayranların Xbox Game Pass’ten ayrılan her oyunun ne kadar süre geçmesini bekleyebileceği aşağıda açıklanmıştır.

Xbox Game Pass – 5 Oyun 31 Temmuz 2022’de Ayrılıyor

  • Dodgeball Academia: 10-15 saat
  • Katamari Damacy Reroll: Crudely 5 saat
  • Lumines Remastered: Crudely 7 saat
  • Omno: Crudely 3.5 saat
  • Raji: Ancient Epic – Crudely 6 saat

Başka bir deyişle, oyuncular bu oyunların her birini Ağustos 2022 yuvarlanmadan önce oynamak istiyorlarsa, kolayca yapabilmeleri gerekir. Tabii ki, birinin ilgi alanlarına ve birinin oynadığı diğer oyunlara bağlı olacaktır, ancak bunların tümü 31 Temmuz’dan önce mümkündür.

Ağustos 2022 geldiğinde Xbox Game Pass’ten nelerin gelip gittiğini görmek ilginç olacak. Turbo Golf Racing, Two Point Campus, Midnight Flight Express ve Immortality, önümüzdeki ay Xbox Game Pass için zaten onaylandı ve daha fazlası kesinlikle yakın zamanda duyurulacak.

Xbox Game Pass aboneleri her ay tonla ücretsiz oyun alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir