Oyun Gündem

Xbox Game Pass, 2022’de Gelecek 7 Oyunu Daha Doğruladı

Çarşamba günkü ID@Xbox Showcase etkinliği, birkaç yeni oyun duyurusu, sürpriz açıklamalar ve hepsinin Xbox Game Pass’e geleceği onaylandı. Bugün piyasaya sürülen Tunic ve Paradise Killer’ın Xbox Game Pass Birinci Gün sürümleri olduğu ortaya çıktı. Ancak, şu anda mevcut olan bu iki oyuna ek olarak Xbox, her biri 2022’de Xbox Game Pass’e gelecek olan yedi ek bağımsız oyunu da açıkladı.

Başlamak için, gösteri sırasında duyurulan ve Xbox Game Pass için Birinci Gün sürümleri olduğu onaylanan iki yepyeni bağımsız oyun vardı. İlki, auteur Sam Barlow’un Immorality adlı yeni oyunu. Barlow’un Telling Lies ve Onun Hikayesi gibi canlı aksiyon görüntüleri ve Ölümsüzlük içeren oyunlarıyla tanınan oyunu da farklı olmayacak. İkinci oyunun adı Escape Academy ve adından da anlaşılacağı gibi birinci şahıs kaçış odası deneyimi. Ayrıca iki oyunculu çevrimiçi işbirliğini desteklediği de onaylandı.

Yeni duyurulan iki oyuna ek olarak, 2022 için Xbox Game Pass sürümleri olduğu onaylanan daha önce duyurulan beş bağımsız oyun var. Başlamak için, Paradise Killer’ı da başlatan yayıncı Fellow Traveler’dan gelen üç oyun var. Xbox konsolları ve Game Pass bugün. Bu üç oyun, büyülü okul simülasyonu Kraken Academy, eşit derecede sevimli ve ürkütücü olan macera oyunu Beacon Pines ve bilim kurgu anlatı RPG Citizen Sleeper’dır. Kraken Academy, diğer ikisinin TBD çıkış tarihleriyle birlikte 22 Mart’ta geliyor.

Bu, 2022’de Xbox Game Pass’e iki oyun daha getiriyor. İlki, Humble Games’ten, çıkış tarihi TBD olan sibernoir macera oyunu Chinatown Detective Agency ve Floppy Knights. Floppy Knights, büyüleyici bir çizgi film paketinde taktik savaşını güverte inşası ile karıştırıyor.

Xbox’ın 2022’ye kadar çeşitli oyun seçenekleri sunmak için bir dizi heyecan verici geliştirici ve yayıncıyla ortaklık kurduğunu söylemek yeterli. Bunlar, Xbox Game Pass ile onaylanan yalnızca yedi yeni eklemedir. Daha önce duyurulan bir dizi heyecan verici Xbox Game Pass sürümleri ve yılın geri kalanında her ay çok daha fazla duyuru var.

Bugünün ID@Xbox Vitrini’nde yer alan diğer Xbox Game Pass oyunları arasında Ashen’in geliştiricisi tarafından kısa süre önce açıklanan Flintlock: The Siege of Dawn, 29 Mart’ta Xbox Game Pass’te çıkacak olan Crusader Kings 3 ve daha fazlası yer alıyor. Bugünkü ID@Xbox etkinliğinden sonra harika bağımsız oyunlar oynamak isteyenler için, hem Tunic hem de Paradise Killer’ın artık hem PC’de hem de konsol Xbox Game Pass’te mevcut olduğunu unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?