Oyun Gündem

WWE 2K22 11 Mart’ta Çıkıyor

Yayıncı 2K ve geliştirici Visual Concepts , WWE 2K22’nin 11 Mart’ta PlayStation 5 , Xbox Series, PlayStation 4 , Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu .

Oyuncuların Kullanabileceği Tüm Özellikler

Yeniden tasarlanan oyun motorundan yeni kontrollere ve yükseltilmiş görsellere kadar WWE 2K22 , görünmeye, hissetmeye, oynamaya ve “Farklı Vur”a ayarlanmıştır. WWE 2K’nın bugüne kadarki en çarpıcı grafikleriyle birleşen motor, franchise için benzeri görülmemiş bir gerçekçilik seviyesi sağlıyor. Güncellenmiş ve sezgisel bir kontrol şemasının yanı sıra sürükleyici bir sunum ve çeşitli kamera açılarının yanı sıra oyuncular her yumruk, tekme ve çarpmanın baskısını ve ödülünü hissedecekler.

Başrolünde Rey Mysterio’nun yer aldığı geri dönen 2K Showcase dahil olmak üzere popüler oyun modları, oyuncuların Mysterio’nun en ünlü maçlarının ardındaki ikonik anları yeniden yaşamalarına olanak tanıyan yeni özellikler ve güncellemeler içeriyor. MyRISE’da oyuncular süperstarlığa giden yolda kendi yollarını çizerler. Evren Modu ve yükseltilmiş Creation Suite ile WWE 2K22 , oyunculara WWE deneyimlerini en küçük ayrıntılara kadar tamamen özelleştirme olanağı sunar. Oyuncular, markalar, birinci sınıf canlı etkinlikler, maç sonuçları, rekabetler ve daha fazlasının kontrolünü ele geçirmekten veya nihai özel Süperstar kişilikleri, arenalar ve şampiyonalar yaratmaktan, tüm kreasyonlarını küresel WWE 2K22 topluluğuyla ilk kez paylaşabilirler. platformlar arası paylaşım.

Ayrıca WWE 2K22 , WWE 2K deneyimine yeni modlar getirecek : MyGM ve MyFACTION. MyGM’de oyuncular WWE Genel Müdürü rolüne girerler ve WWE Evrenindeki en büyük markayı oluşturma yolunda son kararı verirler. WWE Süper Yıldızları ve Efsanelerinin nihai kadrosunu hazırlamaktan ikonik rekabetler ve şampiyonluk karşılaşmaları geliştirmeye kadar, oyuncular dizginleri ele alma ve spor eğlencesinin en büyük sahnelerinde kendilerini kanıtlama şansına sahip olacaklar. İlk franchise MyFACTION modu ile oyuncular, haftalık etkinlikler ve düzenli güncellemeler ile hayallerindeki ulusu toplayabilir ve yönetebilir, muazzam zorluklar ve tekrar değeri sağlar.

Ön Sipariş Bonusları

Standard Edition ve Cross-Gen Digital Bundle’ı ön sipariş veren oyuncular ayrıca üç ek Undertaker kişiliği, Undertaker için MyFACTION EVO kartları, ayrıca bir Undertaker MyFACTION Logo Kartı, Undertaker MyFACTION dahil MyFACTION Avantajları ve Bonusları içeren Undertaker Immortal Pack’i alacaklar. Duvar Kağıdı Kartı ve Undertaker MyFACTION İsim Plakası Kartı. Bu paket, çıkış sırasında Deluxe Edition ve nWo 4-Life Edition’a da dahildir.

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?