HaberlerOyun GündemTürkçe Yamalar

World War Z Türkçe Yama ve Kurulumu

Bu Oyun Hakkında:

Paramount Pictures’ın gişe rekoru kıran filminden ilham alan, co-op zombi nişancılık deneyiminin doruk noktası World War Z: Aftermath, şimdiye kadar 15 milyonu aşkın oyuncunun beğenisini toplayan World War Z’nin evrimindeki yeni halka. Tam özellikli platformlar arası oynamayla zombi kıyametini hem PC’den hem konsollardan önle. Dünyanın zombiler tarafından yıkılmış yeni yerlerinde üç arkadaşınla takım olarak ya da yapay zekâ takım arkadaşlarıyla aç zombi ordularına karşı oyna. Roma’da destansı bir karşılaşmayla Vatikan Şehri’ni geri al ve Rusya’nın karla kaplı Kamçatka yarımadasında sağ kalanlarla güçlerini birleştir.World War Z: Aftermath, World War Z Game of the Year Edition’ın bütün içerikleriyle birlikte geliyor.

Savaşa Boğulan Bir Dünyadan Yeni Hikâyeler

Yeni hikâye görevleriyle, Roma’da destansı bir karşılaşmayla Vatikan Şehri’ni geri al ve Rusya’nın karla kaplı Kamçatka yarımadasında sağ kalanlarla güçlerini birleştir. İster yeni ister eski karakterleri seç ve yenilenmiş vahşi yakın dövüş sistemiyle yürüyen ölülere karşı koy. Üstelik artık zombileri paramparça eden eşsiz hareketler ve avantajların yanı sıra orak ve satır gibi ikili silah seçenekleri de var. Takımının üstüne kâbus gibi çökecek olan kana susamış sıçanlar da dâhil olmak üzere yeni zombi yaratık türleriyle savaş.

Yeni Nesil Zombi Sürüleri

4K|60 FPS’nin ihtişamıyla oyna. Ekranına daha önce hiç olmadığı kadar çok zombi sığdıran Horde Mode XL modunda gitgide daha da zorlayıcı hâle gelen sonsuz zombi sürüleriyle mücadele et. Horde Mode XL, PC’de oyunun çıkışından sonra yayınlanacak ücretsiz bir güncellemeyle gelecek.

Derin İlerleme Sistemi ve Yeni Bir Bakış Açısı

Aftermath’in seni içine çekecek yeni First-Person Mode (Birinci Şahıs Modu) seçeneğiyle kalbini yerinden çıkaracak bir deneyim yaşa. Birbirinden eşsiz sekiz sınıfı geliştir: Gunslinger, Hellraiser, Slasher, Medic, Fixer, Exterminator, Dronemaster ve yepyeni Vanguard. Sınıfların kendine has oyun tarzı ve avantajlarından yararlan. Silahlarını özelleştirerek her türlü zorluğun üstesinden gel ve özel çarpanlara sahip olan yeni günlük görevlerin hakkından gelerek bonus ödülleri kap.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın.

NOT: Yama makine çeviridir.

ÖNEMLİ:
Epic Sürümüne göre uyarlanmıştır. Oyun online olduğu için Türkçe yama kullanımından doğabilecek ceza veya ban riski kullanıcıya aittir.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

4 Yorum

  1. ban yiyen varsa yazsın da bizde pisi pisine ban yemeyelim. şimdi uyarı yazsını görünce yükleme konusunda şüphe de kaldım

  2. D:\Program Files (x86)\WorldWarZ\en_us\client\bin\pc
    Ana dizinden kastınız burası mı? Buraya kurdum Türkçe olmadı zira..

  3. D:\Program Files (x86)\WorldWarZ\en_us\client\preload\paks dizinine attım crash hatası verdi ve oyun açılmadı yardım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir