Oyun Gündem

Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık’ta Batıya Geliyor

Yayıncı Aniplex ve geliştirici TYPE-MOON, PlayStation 4 ve Switch için görsel roman Witch on the Holy Night’ı 8 Aralık’ta 39.99 dolara Japonca sürümüyle yayınlayacağını duyurdu

Batı sürümünün yalnızca dijital bir sürüm olup olmayacağı şu anda bilinmiyor, ancak oyunun tüm sürümleri İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince dil seçeneklerini destekleyecek.

Aniplex aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

What is Witch on the Holy Night Nedir ?

1980’lerin Japonya’sında geçen Kutsal Gecede Cadı, hayranların en sevdiği TYPE-MOON karakteri Aoko Aozaki’nin bir lise öğrencisi olarak hayatın günlük mücadeleleriyle uğraşırken aynı zamanda sihirbazlığın karmaşık dünyasında gezinmeye çalışırken ki hikayesini anlatıyor! Oyuncular, Fate serisinin ünlü yaratıcısı Kinoko Nasu tarafından kaleme alınan bu çok sevilen karakterin heyecan verici başlangıç ​​hikayesini yaşayacaklar.

Yüksek Çözünürlüklü Yenileme

Orijinal PC versiyonunun güzel görselleri, TYPE-MOON hayranlarını ve aynı şekilde yeni gelenleri memnun edecek modern bir oyun deneyimi yaratmak için muhteşem yüksek tanımlı formatta yeniden düzenlenecek! Kinoko Nasu’nun en sevilen eserlerinden birinin nihai versiyonuna hazırlanın.

Tamamen Seslendirilmiş Diyaloglar

Witch on the Holy Night’ın alacağı görsel güncellemeye ek olarak , remaster yeni, tamamen sesli diyalog içerecek. Artık oyuncular, orijinal Japoncada inanılmaz seslendirme sanatçılarından oluşan bir kadro tarafından seslendirilen her sevilen karakterin her kelimesini duyacaklar.

Derin, Kapsamlı Anlatı

Witch on the Holy Night, oyuncuların eğlenmesi için keyifli bir karakter kadrosuyla inanılmaz derecede zengin bir anlatı sunuyor. Bir ana hikayeye ek olarak, remaster iki yan hikayeyi de içerecek.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir