Donanım GündemOyun Gündem

Windows 11, Şubat Güncellemesiyle Android Uygulamaları için Destek Alacak

Windows 11 , diğer şeylerin yanı sıra, Android uygulama desteği ve Microsoft işletim sistemine çeşitli eklemeler ve değişiklikler sunacak Şubat 2022’de beklenen bir güncellemeyle bir dizi heyecan verici yeni özelliğe hazırlanıyor .

Resmi blogdaki bir gönderide şirket, Windows 11’in önemli bir kullanıcı artışı gördüğünü ve yeni işletim sisteminin yakın gelecekte büyük değişikliklere hazırlandığını duyurdu.

Şubat 2022’de yapılması planlanan güncellemelerle ilgili en heyecan verici haberler arasında, Microsoft Store üzerinden doğrudan Windows 11’de kullanılabilen Android uygulamalarının desteklenmesi yer alıyor.

Bunlar arasında, yeni işletim sistemi özellikleri, görev çubuğu iyileştirmeleri ve Notepad ve Media Player gibi tamamen yeniden tasarlanmış iki uygulamanın tanıtımı için Amazon ve Intel ile ortaklıklar yer alıyor.Microsoft, bu alandaki taahhüdünü yeniden teyit ederek, “Windows 11, yeniliğin temeli, oyun, yaratıcılık ve keşif yeri ve metaverine açılan kapı olmaya devam edecek” diye yazdı.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?