Oyun Gündem

WILD HEARTS Steam Sayfası Açıldı

Yayıncı Electronic Arts ve stüdyo Koei Tecmo Omega Force, avcılık aksiyon oyunu WILD HEARTS’ın Steam sayfasını açtı.

Steam Oyun Açıklaması:

WILD HEARTS, çevrelerine karışmış dev canavarlar olan kemonolara karşı mücadelenizde yenilikçi işçilik mekanikleri içeren yeni bir tür av oyunudur. Warriors serisi Koei Tecmo’dan sorumlu Japon stüdyosu Omega Force tarafından geliştirilen oyun, sizi fantastik feodal Japonya’da destansı bir maceraya götürüyor. Renkli dünyasında tek başınıza veya en fazla iki arkadaşınızla birlikte rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Dev canavarlarla savaşmak ve dünyayı dolaşmak için kullanacağınız birçok karakuri – karmaşık mekanizmalar yaratmak için eski teknolojiyi kullanabilen tek avcı sizsiniz.

WILD HEARTS, feodal Japonya’dan ilham alan fantastik bir manzara olan Azuma’da yer almaktadır. Normalde barışçıl bir şekilde yaşayan doğayla aşılanmış canavarlar, şimdi kırsal kesimde hızla yayılıyor ve çevrelerini vatandaşların hayatları pahasına değiştiriyor. Kış kurdu Deathstalker ile korkunç bir kavgadan sonra, yaşam destek teknolojisinin taşıyıcısı olursunuz. Kuvvetleriniz büyüdükçe bölgeyi yeniden dengelemek zorunda kalıyorsunuz.

WILD HEARTS, 17 Şubat 2023’te PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış yapacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir