Oyun GündemTürkçe Yamalar

Weird West Türkçe Yama ve Kurulumu

Kanun adamlarının ve silahşörlerin vahşi toprakları acayip yaratıklarla paylaştıkları bir Vahşi Batı yorumu olan Weird West’te (Tuhaf Batı) karanlık bir fantezi dünyasına dal. Bir grup sıradışı kahramanın acımasız topraklarda senin seçimlerinle yazılacak olan hikayesini deneyimle. Her şeyin sonuca etki ettiği, her seçimin bir anlamının olduğu muazzam maceralar sunan bu dünyada her hikaye özgün, her biri oyuncunun eylemlerine göre şekilleniyor. Weird West’in olağanüstü dünyasına ister bir ekip ile ister tek başına dal ve kendine özgü, benzersiz efsanelere imza at.

Weird West: Kanun adamlarının ve silahşörlerin vahşi toprakları acayip yaratıklarla paylaştıkları, bunların her birinin kendilerine özgü kural ve motivasyonlarla hareket ettiği bir Vahşi Batı yorumu, karanlık bir fantezi.

İç içe geçmiş yazgılar: Farklı karakterlerin farklı hikayekeri arasında geçişler yaparak bu tuhaf dünyayı keşfet ve tüm yazgıları ortak bir finalde nihayete erdir.

Kişiye özel deneyim: Oyun her oynanışta berzersiz bir deneyim sunuyor zira hikaye tümüyle oyuncunun eylemleri üzerinden gelişiyor, her seçim ile dallanıp budaklanıyor.

Sürükleyici simülasyon: Weird West, kahramanların, farklı karakter gruplarının ve hatta mekanların oyuncunun seçimlerine farklı tepkiler verdiği farklı oynayış tarzlarını destekleyen bir simülasyon sandbox oyunu.

EMEĞİ GEÇENLER:
Sage, Crazy, Artizan

KURULUM:
İndirdiğinix “exe” dosyasını oyunun ana klasörüne kopyalayın ve kurulumu yapın.
GAMEPASS KURULUM:
İndirdiğiniz “exe” dosyasını oyunun ana klasöründen sonra gelen “Content” klasörüne kopyalayın ve kurulumu yapın.

NOT: Yama oyunun v1.72271 A sürümü ile uyumludur.

YAMAYI İNDİRMEK İÇİN DİSCORD SUNUCUMUZA KATIL!

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

20 Yorum

  1. merhaba,türkçe yama kurulum sırasında şifre soruyor. şifreyi paylaşabilirmisin

  2. discorda giriş yaptıktan sonra yama listesine tıkla. bulamazsan discorddan birine sor yardımcı olurlar

  3. çok mu zor biz o kadar emek veriyoruz kolay mı zannediyorsun yama yapımını. sen de alt tarafı dcye gireceksin bu kadar basit…

  4. şifreyi bulamayanlar şifre : Gameologçeviri

  5. Gamepass için kurulumu biraz daha detaylı anlatır mısınız lütfen? Yazdığınız açıklama çok yetersiz.

  6. “İndirdiğiniz “exe” dosyasını oyunun ana klasöründen sonra gelen “Content” klasörüne kopyalayın ve kurulumu yapın.” bunu anlamadıysanız discord sunucumuzdan yardım alabilirsiniz.

  7. Bu insanlara iyilik yapmayacaksınız gerçekten. Bir kişi sadece emeğinizi kutlamış. İnanılır gibi değil. Ben oyunu araştırırken gördüm sayfanızı. Emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir