Oyun Gündem

Vikings Birger’s Tale’ın Fragmanı Yayınlandı ve Oyun Çok Yakında Çıkış Yapacak

Birger’s Tale, Ocak ayının başlarında duyurulan ve Viking mitolojisinden ilham alan Jordenheim evreninde geçen heyecan verici yeni bir oyun. Oyun ilk olarak 2023’ün mayıs ayında Steam üzerinden PC’de yayınlanacak ve bu yılın sonlarında ise konsollarda yayınlanacak.

Oyun Hakkında:

Oyun, bu türden beklediğinizin ötesine geçen bir derinlik ve oyun düzeyi sağlamayı amaçladığımız hızlı tempolu bir oyun. Zorlu stratejik göğüs göğüse çarpışma, tam 3B seviyeler, dikeylik ve keşif derinliği. Birger’in güçlü baltasıyla savaşın, zanaat ve sihir yükseltmeleriyle yükseltin ve oyuncuyu görevleri tamamlarken büyüleyici görsel manzaralar keşfetmeye zorlayacak acımasız bir beat-em-up aksiyonunda rakipleri ve çevreyi yenin. Birger’s Tale, tehlike, güzellik, sihir ve zafer diyarı olan Viking Age İskandinavya’dan büyük ölçüde ilham alan bir Jordenheim evreninde geçiyor. Bize katılın ve destanınızı kahramanların şarkılarına yazın.

Kaynak
Playground.ru

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir