Oyun Gündem

Viking Temalı Strateji Oyunu Land of the Vikings Steam’de Çıkış Yaptı

Geliştirici Laps Games ve yayıncı Iceberg Interactive, Viking temalı şehir kurma oyunu Land of the Vikings’i erken erişim olarak Steam üzerinden piyasaya sürdü. Oyunun şuan ki fiyatı, çıkışa özel olarak %10 indirim ile 45TL.

Oyun Hakkında:

Land of the Vikings’de oyuncular yeni bir Viking köyünün jarl (lideri) rolünü üstlenirler. Bilge bir Kont, kaynakları yönetmeli, zorlu koşullara ve düşman baskınlarına dayanmalı ve diğer Vikinglere sosyal çatışmalarda birlikte çalışmaları için rehberlik etmelidir. Oyuncular köylerini gelişen bir şehre çevirmelidir, ancak tamamen yalnız değildirler. İskandinav tanrıları, ibadetleri karşılığında çeşitli ödüllerle onlara yardım edecek.

Çevredeki denizlerde ve fiyortlarda ağaç doğrayın, ekin ekin ve büyütün, vahşi hayvanları avlayın, maden ve balık avlayın. Sert kıştan sağ çıkmak ve yerleşiminizi mevsimden mevsime genişletmek için erzaktan Vikinglere kadar kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetin. Sakinlerinizin her biri bağımsız bir karakterdir. 20’den fazla özellik ile köylüleriniz, güçlü fizikleri veya etkili oyun yazarları olan güçlü erkekler ve kadınlar olabilir. Çalışanlarınıza görevler verirken beceri ve yeteneklere dikkat edin.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?