HaberlerOyun Gündem

Valheim’a zorluk modları ekleniyor.

Viking hayatta kalma oyunu Valheim artık zorluk seçeneklerine sahip, böylece deneyimi biraz daha kolaylaştırabilir veya tercih ederseniz daha zor hale getirebilirsiniz.

Geliştirici Iron Gate Studio, bu seçeneklerin daha önce Valheim’ın bazen acımasız doğası tarafından ürkütülen potansiyel oyuncuları oyuna bir şans vermeye teşvik edeceğini umduğunu söyledi.

Beklediğiniz gibi, zor mod düşman HP’sini ve hasar gücünü güçlendirir. Kolay mod, Iron Gate’in de belirttiği gibi, “pasifistler ve inşaatçılar için ideal olan daha hafif, daha uyumlu bir macera” arayanlara hitap ediyor.

Bu güncelleme ile birlikte oyuna ”Modaya Uygun Tüccar” Hildir’ı ve mallarını da dahil ediyor. Bu, daha şık elbiseler, tunikler ve şapkalar isteyenler için Viking modasının en iyilerini içeren bir dizi kozmetik yükseltmenin geleceği anlamına geliyor.

Hildir aynı zamanda havai fişek de satacak, çünkü neden patlayıcıları yanıcı kostüm ve kıyafetlerle birleştirmeyesiniz ki?

Yeni başlayanlar için, Hildir’in mağaza envanterini kurtarmasına yardım etmeniz ve gardırobunuzu renklendirmek için Valheim’ın canlılarından doğru parçaları toplamanız gerekecek.

Valheim her zaman olduğu gibi Game Pass dahil olmak üzere PC ve Xbox’ta mevcut.

Geçtiğimiz ay Valheim’ın geliştiricisi, oyunun modlama dünyasının “açık ruhuna” aykırı olduğunu söyleyerek hayranları PC modları için ücret talep etmemeye çağırdı.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir