ModlarOyun Gündem

Valheim Diablo Tarzı Ganimet Düşüşleri Modu

Farklı güçlere sahip sihirli eşyalar, düşmanlar tarafından düşürülür, sandıklarda bulunabilir ve bir sihir masasında işlenebilir.

Bir modcu tarafından yaratılan (ve şu anda erken geliştirme aşamasında olan), düşmelerde ve sandıklarda rastgele bulunabilen yeni güçlere sahip sihirli öğeler ekleyen modu kullanıma açtı. Ve bu gerçekten güzel bir fikir, Diablo tarzı kademeli ganimetleri Viking hayatta kalma oyununa getiriyor.

Mod, dört farklı kademeli ganimet sunuyor: sihirli, nadir, destansı ve efsanevi. Karşılaşabileceğiniz sihirli zırh listesine baktığımızda, şans için büyüler (daha iyi düşme oranları için), su geçirmez (korkunç “Islak” etkinin yenilenmenizi bozmasını önlemek için), çift zıplama, su yürüyüşü, tüy düşüşü, çabuk öğrenci (XP kazancınızı artıran) ve mod içindeki yeni özellikler…

Üstelik, bossları öldürerek ve demirhaneyi kullanarak kafalarını eritip toplayabileceğiniz rünlere dayalı olarak ürettiğiniz silahları büyülemenize izin verecek yeni bir üretim istasyonu dahi mevcut.

KURULUM:

  1. Zip dosyasını indirin ve çıkarın
  2. “Dosyaların” içeriğini BepInEx / plugins / klasörünüzdeki “EpicLoot” adlı klasöre kopyalayın

LİNK: https://www.nexusmods.com/valheim/mods/387?tab=files

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?