Oyun GündemRehberTümüV Rising

V Rising: Whetstone Nasıl Elde Edilir

Bu kılavuz, V Rising’de bir Öğütücü inşa etmeden önce ve sonra, oyuncuların Bilye Taşlarını nasıl elde edebileceklerine dair tüm ayrıntıları sağlar.

Bileme taşları, V Rising’de belirli silahların yapımında kullanılan demirci bileşenleridir. Ayrıca, hammaddeleri tuğla ve toza dönüştürmek için kullanılabilecek önemli iş istasyonları olan Öğütücüler oluşturmak için bir gerekliliktir. Bu, oyuncuların kalelerini daha da genişletmekle ilgileniyorlarsa, V Rising’deki bazı Bilya Taşlarını kesinlikle almaları gerektiği anlamına gelir ve bu kılavuz, malzemenin nereden geldiğine dair tüm ayrıntıları içerir.

V Rising: Whetstone Nasıl Elde Edilir

Grinden İnşaa Etmeden Önce
Daha önce belirtildiği gibi, Bileme Taşları V Rising’de Öğütücülerin yaratılmasında merkezi bir rol oynamaktadır. Bu nedenle, oyuncuların bu iş istasyonunu inşa etmeden önce bu malzemenin bir kısmını biriktirmeleri gerekecek ve bu da onların dünyaya açılmalarını gerektirecek. Daha spesifik olarak, oyunun başlarında Bilya Taşları peşinde olan hayatta kalma oyunu hayranları, Farbane Ormanı’na dağılmış çeşitli Haydut Kalelerini hedeflemelidir.

Gerçekten de, V Rising’deki diğer önemli reaktiflerle birlikte Bileme Taşları, sandıklarda bulunabilir ve bu kamplarda barınan haydutlardan yağmalanabilir. Bir Haydut Kalesini bulmak için, oyuncuların farelerini sarı ile işaretlenmiş çeşitli alanların üzerinde gezdirerek Farbane Ormanı haritalarına bakmaları yeterlidir. Bu eylem, vurgulanan alanlar hakkında daha fazla bilgi sağlayan açılır pencerelerin görünmesine neden olacak ve Bilye Taşları, malzemenin bulunabileceği yerler için “önemli ganimet” olarak listelenecektir.

Grinder İnşaatı Sonrası

Bir oyuncu gerekli bileşenleri toplayıp bir Öğütücü inşa ettiğinde, kendileri için Bileme Taşları yapma yeteneğine sahip olacaklardır. Bu işleme aslında Öğütücüde yapılmasa da, iş istasyonu süreçte kullanılan malzemelerden birini üretiyor. Bu malzeme, Ham Taşları Taş Tuğlalara dönüştürmenin bir yan ürünü olan Taş Tozu’dur ve bağımsız video oyunu hayranları, bu reaktiflerden 12’sini bir Bakır Külçe ile birlikte Fırına koyarak Bilya Taşları oluşturabilir.

Unutulmamalıdır ki, oyuncuların bunları üretmeye başlamadan önce Bilye Taşlarının kilidini açmaları gerekecektir. Bunu yapmak için, crafting oyunlarının hayranları, Blood Altar’dan izlenebilen Zırhçı Grayson olarak bilinen 27. Seviye bir patronu hedef almalıdır. Oyuncular, oyunda bu noktaya ulaştıklarında bu tür izlemeyi nasıl yapacaklarına oldukça aşina olsalar da, Zırhçı’nın Bilye Taşları üretmenin anahtarına sahip olduğunu fark etmemiş olabilirler.

V Rising, PC’de erken erişimde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir