Oyun GündemRehberTümüV Rising

V Rising: Scourgestone Nasıl Elde Edilir?

V Rising’de Scourgestone’u stoklamaya çalışan oyuncular, onu nasıl üretecekleri, çiftlikleri ve daha fazlası hakkında bu kılavuzda ayrıntıları bulabilirler.

Scourgestone, V Rising’de sihirli nesneler ve sarf malzemeleri üretmek için kullanılan çok önemli bir malzemedir. Bu üretim reaktifini elde etmek için kullanılabilecek birkaç yöntem vardır ve oyuncular, Scourgestone kazanımlarını en üst düzeye çıkarmak için bunları aynı anda takip etmeyi planlamalıdır. Bu kılavuz, tüm bu yöntemler hakkında ayrıntılar sağlayacaktır ve okumaya devam eden hayranlar, V Rising’de nasıl daha fazla Scourgestone elde edileceğine dair sağlam bir anlayış kazanmalıdır.

V Rising: Scourgestone Nasıl Elde Edilir?

Oyuncular, Kan Altarından izlenebilen 46. Seviye patron olan Lendra the Shadow Priestess’i yendikten sonra Fırınlarında Scourgestone yapma yeteneği kazanacaklar. V Rising’de bir Bilye Taşı, üç Cam ve üç Mezar Tozu gerektiren bu malzemeyi yapmak oldukça kaynak gerektirir. Bu nedenle bu yöntem, bir hayranın Scourgestone’ları toplama konusundaki genel yaklaşımının yalnızca bir bileşeni olmalıdır.

Ayrıca, Dunley Farmlands’deki Lanetliler Kilisesi’ne ve Lanetli Ormandaki Antik Köylere düşman göndererek ve konteynırları yağmalayarak da bela taşları elde edilebilir. Bu yerler aşağıdaki haritada işaretlenmiştir ve Batı Antik Köyü, malzemeyi yetiştirmek için belki de en iyisidir.

Ek olarak, bir oyuncunun Mezarlarında ortaya çıkabilecek İskelet Rahipleri ve Ölüm Perileri’nin de Scourgestone’ları düşürme şansı vardır. Hayatta kalma oyunu hayranları, sırasıyla Lendra the Shadow Priestess ve Foulrot the Soultaker’ı gönderdikten sonra bu düşmanları çağırma yeteneğinin kilidini açacak ve süreç Gem Dust, Highland Lotus ve Sunflowers gerektiriyor.

hizmetçiler
Hizmetçiler, Bela Taşları elde etmek için başka bir fırsat daha sağlar ve oyuncular onları çiftçilik stratejilerine dahil ettiğinden emin olmalıdır. Deneyimsiz olanlar için, hayranlar Army of Darkness görevine ulaştıklarında V Rising’de Hizmetkarlar almaya başlayabilecekler ve daha sonra Castle Throne ile etkileşime girerek avlara gönderilebilecekler. Başarılı avlar çeşitli materyaller sağlar ve oyuncular, Bela Taşları verebilecek olanlara odaklanmalıdır.

Özetle, hayranlar, Fırınlarını ve Tahtlarını kullanarak ve aynı zamanda doğrudan çiftçilik yaparak, Bela Taşları elde etmek için üç yönlü bir yaklaşım benimsemelidir. Bir oyuncu malzeme stokunu toplamak için bu yaklaşımı kullandıktan sonra, çiftçilik çabalarını Silverlight Tepeleri’nin batı tarafındaki Brighthaven Rıhtımı’na yeniden odaklamayı düşünmek isteyebilir. Gerçekten de, Scourgestone dışında V Rising’de neredeyse tüm oyun sonu materyallerini elde etmek için burası harika bir yer ve hayranlar orada biraz zaman harcadıkları için ödüllendirilecek.

V Rising, PC’de Erken Erişim’de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir