Oyun GündemRehberTümüV Rising

V Rising: Nasıl Silver Kazanılır

Zayıflatıcı ve düşman oyuncular arasında gümüş toplamak tehlikeli bir girişimdir. Hızlı ve etkili çiftçilik başarının anahtarıdır.

V Rising’de Silver’ı bulmak biraz zor oldu. Demir bulmak gibi değil, düğümlerin birkaç seçilmiş alanın dışında ortaya çıkma şansı yok. Yine de birçok oyuncu, yüksek nüfuslu, kaynak yoğun alanlara gidiyor ve gümüş dışında her şeyi bulduklarını görüyor.

Bir anlamda bu bir nimettir. V Rising’de gümüş bulmak, oyunculara ellerinde tuttuklarında bir debuff verir. Ama bu bir zorunluluktur; gümüşü madeni paraya çevirmek, vampirlerin dostça iş yapmasının birkaç yolundan biridir. Bazılarını takip etmek bir yolculuktur, ancak buna değer.

Mourning Lilies Bul

En İyi Farm Konumları

Pek çok rehber, hızlı seyahat etmeyi ve Silverlight Tepeleri’ne gitmeyi söylüyor, ancak oradan ayrıntılara ışık tutuyor. Seyrek gümüş düğümler burada ve orada, ancak sık değiller. En etkili şekilde çiftçilik yapmak için en kuzeybatıdaki mağaranın içine girin.

Burada, diğer her yerden daha fazla gümüş düğüm ile birlikte bazı orta seviye rakipler var. Cidden, oyuncular envanterlerini sadece birkaç dakika içinde gümüş ve değerli taşlarla doldurabilecekler. Çabuk bir kavrayış yapın ve ödülü depolamak ve debuff’ı temizlemek için üsse geri dönün.

Genel ipuçları

Diğer kaynakların çoğundan farklı olarak, bol miktarda bulunduğunda bile gümüşün işlenmesi gerçekten zordur. Sahibini aktif olarak öldürmediğinde, düşman vampirler ve canavarlar bu bölgede düzenli olarak devriye gezecekler. Ayrıca, farm yapmak için çok yüksek seviyeli bir silah gerektirir; Örneğin 72. seviye silahlar mayını boşaltmak için çalışmıyor.

Hızlı ileri geri geziler yapmak, çantaları doldurmak ve ardından herhangi bir yan girişimden kaçınarak doğrudan üsse geri dönmek en iyisidir. Bırakın ve normal bir kap değil, bir Vampir Kilit Kutusuna koyun. Düşmanlar Vampir Kilitli Kutuları yağmalayamazlar, bu nedenle gümüş gibi en değerli varlıklar bu son derece değerli eşyaları korumak için kullanılmalıdır.

V Rising, PC’de Erken Erişim’de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir