Oyun GündemRehberTümüV Rising

V Rising: Nasıl Çevrimdışı Oynanır

Daha fazla kişisel yolculuk arayan oyuncular, V Rising’de sayısız zorlukla karşılaşacaklar, ancak hiçbiri oyuna başlamaktan daha büyük değil.

Bazı oyuncuların neden V Rising’de PvP oynamak istemeyeceği anlaşılabilir. Sert akıncılar nedeniyle tüm bu ilerlemeyi kaybetmek, yarı zamanlı bir oyuncu için yıkıcıdır. Bu nedenle bazı oyuncular, oyunun en zorlu patronlarını alt etmek için arkadaşlarıyla bir araya gelerek PvE’ye odaklanacaklar.

Tek başına giden oyuncuların belirli avantajları ve dezavantajları olacaktır. Odaklanmaya yardımcı olacak kimse olmadan patronları kendi başlarına alacaklar. Ancak kaynakları paylaşmak zorunda kalmayacaklar. Ve sunucularını doğru kurarlarsa V Rising’i çevrimdışı oynayabilirler.

Çevrimdışı Nasıl Oynanır

Play > Private Game > LAN Server (Check) > Start New Game

Çevrimdışı oynamak, oyunu özel yapmakla başlar. Diğer iki oynatma seçeneği, ‘Çevrimiçi Oynatma’ ve ‘Adanmış Sunucu Ana Bilgisayarı’, başlıklarda önerildiği gibi çevrimiçi bağlantı gerektirir. Arkadaşlı veya arkadaşsız çevrimdışı oynamak için tek umut ‘Özel Oyun’ seçeneğinde.

Çevrimdışı bir oyuna ilk kez ev sahipliği yapmaya çalışmıyorsanız, oynama zamanı geldiğinde doğal olarak önerilen birçok oyun olacaktır. Hafızanın bir kısmını temizlemek için eski denemedeki kaydetme dosyasını bulun ve silin. Tam olarak doğru yapmadan önce sunucu ayarlarını birkaç kez değiştirmek doğaldır.

Sadece LAN ile Oynamak

Bir sonraki ekranda ‘LAN Sunucusu’nu tıkladığınızda, oyun varsayılan olarak çevrimiçi sunucu yerine yerel PC’yi kullanacak. Bilgisayardaki dosya, dünyanın ve ayarlarının orada saklanması anlamında etkin bir şekilde “sunucu” olacaktır.

Bu muhtemelen tek başına oynamak için kullanılacak olsa da, arkadaşlar şahsen oldukları ve ana bilgisayara yerel olarak bağlanma araçlarına sahip oldukları sürece arkadaşlarla oynamak imkansız değildir. Bu, muhtemelen partiyi çökerten diğer oyuncularla uğraşmadan birlikte oyun oynamak isteyen aileler ve haneler için mükemmeldir.

V Rising, PC’de Erken Erişim’de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir