Oyun GündemRehberTümüV Rising

V Rising: Coarse Thread Nasıl Elde Edilir?

Bu kılavuz, oyuncuların çok sayıda eşya yapımında kullanılan önemli bir malzeme olan V Rising’de Coarse Thread bulmalarına yardımcı olacaktır.

Kaba İplik, V Rising’de oyuncuların çeşitli önemli öğeleri yapmak için kullanacakları bir malzemedir. Bununla birlikte, kesinlikle karşılaşılması en kolay hazırlama reaktifi değildir ve gerçekten de hayranlar, oyunda ilerlemeye çalışırken kendilerini Kaba İplik’te eksik bulabilirler. Kaba İplik stoklarına ekleme yapmak isteyen oyuncular için bu kılavuz, dikkatlerini odaklamaları gereken yerleri detaylandırıyor.

V Rising: Coarse Thread Nasıl Elde Edilir?

Başlamak için, şu anda oyunda oyuncuların kilidini açabileceği bir Kaba İplik tarifi olmadığını açıklığa kavuşturmak önemlidir. Bu, V Rising’deki Stone Bricks ve Stone Dust gibi öğelerden farklı kılan bu malzemeyi yazma sırasında yapmanın mümkün olmadığı anlamına gelir. Bunun yerine, hayranların kalelerinin dışındaki düşmanlardan ve konteynırlardan Kaba İplik yağmalaması gerekecek ve bunun sürekli olarak yapılabileceği birkaç yer var.

Özellikle, Kaba İplik avında olan oyuncular, Farbane Ormanı’na dağılmış çeşitli Haydut Kamplarını hedef almalıdır. Bu konumların konumları aşağıdaki haritada işaretlenmiştir ve oyun içi haritada vurgulanması, Kaba İplik’in “önemli ganimetler” arasında olduğunu ortaya çıkaracaktır. Özellikle, yeşil renkle daire içine alınmış Haydut Tuzakçı Kampı ve Haydut Logging Kampı, bu konumların en büyüğüdür ve bu da onları hayatta kalma oyunu hayranlarının malzeme toplaması için en iyi noktalar haline getirir.

Bununla birlikte, oyuncuların bu Haydut Kamplarından alacağı tek reaktif Kaba İplik değildir, çünkü Kağıt hepsinde de bulunabilir. Ek olarak, yukarıda bahsedilen Tuzakçı Kampı Deri ve Hayvan Postu verebilirken, Tomruk Kampı Kalas sağlayabilir. Bu, hayranları daha büyük kamplara bakmaya teşvik ediyor ve V Rising’de toplamaya en çok ilgi duydukları ek materyallere dayanarak bir tane seçebiliyorlar.

Son olarak, oyuncular Tapper ve Logging Kamplarındayken V Rising’in Keely the Frost Archer ve Rufus the Foreman ile karşılaşabilirler. Bu Seviye 20 patronların her ikisi de Kan Altarı üzerinden izlenebilir ve onları yenmekle ilgili çok önemli ödüller vardır. Yani Foreman, Ağaç İşleme Tezgahı, Avcı Arbalet, Olta, Oyma Ahşap ve Resim Çerçevesi tariflerini ödüllendirirken, Frost Archer Tabakhane, Gezgin Sargısı, Boş Kantin ve Deri tariflerini ödüllendiriyor.

V Rising, PC’de Erken Erişim’de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir