Oyun GündemRehberTümüV Rising

V Rising: Blood Essence Nasıl Elde Edilir

V Rising’de Greater Blood Essence peşinde olan oyuncular, Unsullied Hearts, Blood Press ve daha fazlası hakkında detayları burada bulabilirler.

V Kalelerini yükseltmeye devam etmek ve oyunun hizmetçi tamircisi ile etkileşime geçmek isteyen Yükselen oyuncuların bir miktar Greater Blood Essence elde etmesi gerekecek. Hayranların bu materyali kazanmanın iki yolu vardır ve her ikisi de Blood Press tezgahına odaklanır. Kendilerine sunulan seçenekler hakkında daha fazla bilgi almak isteyen oyuncular için bu kılavuz, V Rising’de Greater Blood Essence’ın nasıl elde edileceğine dair tüm ayrıntıları içerir.

V Rising: Daha Fazla Kan Özü Nasıl Elde Edilir

Daha önce belirtildiği gibi, Greater Blood Essence’a sahip olmak isteyen oyuncuların Blood Press’e erişmeleri gerekecek. Bu tezgah, 12 Kalas ve 120 Taş birleştirilerek bir Kale Kalbinin yanına inşa edilebilir ve hayatta kalma oyunu hayranları, mümkün olan en kısa sürede bir tane kurmaya öncelik vermelidir. Gerçekten de, Blood Press yalnızca Greater Blood Essence oluşturmak için yararlı değildir ve daha sonra değil, tüm işlevlerine aşina olmak için teşvik vardır.

Oyuncular, bir Blood Press yerleştirdikten hemen sonra, dört Lekesiz Kalbi Daha Büyük Kan Özüne dönüştürmek için tezgahı kullanabilirler. Bunu söylemek yapmaktan daha kolay, çünkü bu kalpler son derece düşük bir düşme oranına sahip görünüyor ve kolayca çiftlikte üretilemiyor. Yine de, Unsullied Hearts için çiftçilik yapmaya çalışan vampir video oyunu hayranlarının, Blood Altar üzerinden izlenen patronları göndermeye odaklanmaları önerilir, ancak bunlar dünyanın her yerinden rastgele yaratıklardan da düşebilirler.

Greater Blood Essence oluşturmak için diğer seçenek, oyuncuların Blood Altar’da bulabilecekleri Seviye 46 patronu Tristan the Vampire Hunter’ı gönderdikten sonra kullanılabilir hale gelir. Bu seçenek, kilidi açıldığında Blood Press’te görünür ve hayranların 200 Blood Essence’ı tek bir Greater Blood Essence’a dönüştürmesine olanak tanır. 200’ün bu V Rising materyalinin özellikle küçük bir miktarı olmadığı doğru olsa da, oyuncular yine de bu yaklaşımı alternatife tercih edebilir.

Ek Kan Özü oluşturmak için kullanılabileceğinden, Blood Press’in bu ikinci seçenekle de biraz yardım sağlayabileceğini belirtmek gerekir. Daha spesifik olarak, oyuncular V Rising’deki bu tezgah aracılığıyla dört Rat’ı 10 Blood Essence’a veya dört Tainted Heart’ı 60 Blood Essence’a dönüştürebilir. Bu dönüşümler, Greater Blood Essence yaratmak için gerekli olan 200 Blood Essence’a doğru çalışırken çok yardımcı olabilir ve hayranlar bu işlevi takdir edeceklerdir.

V Rising, PC’de erken erişimde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir