Oyun Gündem

Uzaylılar Bizi Kaçıracak! Greyhill Incident

Refugium Games ekibi, uzaylı kaçırma fenomenine adanmış bir korku oyunu olan Greyhill Incident’in atmosferik bir oynanış videosunu yayınladı.

Bağımsız şirket tarafından sağlanan oynanış görüntüleri, Mart ayında ilk Greyhill Incident videosunun gösterilmesinden bu yana koyu renklerdeki bu ilgi çekici oyunun geliştirilmesinde kaydedilen ilerlemeyi görmemizi de sağlıyor.

Daha yeni duyanlar için oyunun, Greyhill Incident’in 1990’ların başlarında Amerika’nın banliyölerinde, geceleri uzaylı bir Griler ırkı tarafından ziyaret edilen kurgusal küçük bir kasabada geçen interaktif bir gerilim oyunu olduğunu hatırlamakta fayda var. Uzaydan gelen bu tehditten hiçbir şekilde kaçamayacağımızı ve gecenin bir yarısı en ıssız çiftliklerin sakinlerine neler olduğunu anlatmak için görevlendirilen yetkililerin bize inanmayacağımızı bilerek, görevimiz hayatta kalmak olacaktır. UFO dalgaları ve uzaylıları hayvanların kaçırılması ve sakat bırakılmasına dayalı gizemli planlarını durdurmaya teşvik etmek için faaliyetleri sabote ediyor.

Refugium tarafından yaratılan oyun, oyunculara uzaylıları kovalamak ve komşularının da aynısını yapmasına yardımcı olmak için bir beyzbol sopası ve bir tabanca (sınırlı cephane ile) verecek.

Greyhill Incident’ın 2023 Baharında PC (Steam) için piyasaya sürülecek.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir