Oyun GündemPC

Ücretsiz Oyun Rogue Company Nihayet Steam Üzerinden Çıkış Yaptı

First Watch Games ve yayıncı Hi-Rez Studios, dijital Steam mağazası için Rogue Company yayın fragmanını açıkladı .

Rogue Company, tüm dünyanın kaderine karar verdiğiniz taktiksel bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Egzotik yerleri ziyaret edeceğiniz, heyecan verici savaşlara katılacağınız ve tonlarca patlama yapacağınız çeşitli görevlerle oyun modlarında rakiplerle uğraşın!

Dünyanın dört bir yanındaki sıcak noktalarda en önemli görevleri tamamlayın. Aksiyon dolu 4×4 ve 6×6 modlarında oynayın: King of the Hill’de nesneleri kontrol edin, Strike’da hayatta kalmak için savaşın ve Destruction’da bombaları yerleştirin veya etkisiz hale getirin. Gerçek bir rekabet mi istiyorsunuz? Derecelendirme savaşlarında neler yapabileceğinizi herkese gösterin. Veya düzenli olarak değişen sınırlı bir modda rahatlayın.

Rogue Company tamamen ücretsizdir. Tüm ajanlar ve birçok ödül sadece oynayarak elde edilebilir. Ayrıca Rogue Company, platformlar arası oynamayı ve platformlar arası ilerlemeyi destekler.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu