Oyun Gündem

Ücretsiz Olacak Ubisoft Oyunu The Division Heartland Detayları Açıklandı

Ubisoft , The Division Heartland isimli yeni oyununu “Coming Soon” olarak listeledi. Division Heartland’in Mart 2023’ten önce piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Oyunun açıklamasında bizlere neler anlatılıyor?
The Division Heartland, orta Amerika’da küçük bir kasabada geçen, oynaması ücretsiz, çok oyunculu bir hayatta kalma nişancı oyunu.” “PvEvP Assault Operations” ve “PvE Excursion Operations” dahil olmak üzere oyunun co-op ve çevrimiçi çoklu oyunculu bir kaç seçeneği daha mevcut olacak.

“Ölümcül virüsten kurtulurken, Akbabalar olarak bilinen saldırgan bir grup olan bir grup tehlikeli haydut ajana karşı 45 oyunculu PvEvP saldırı operasyonlarında birlikte savaşın.” Oyuncular ayrıca Tour Ops’ta PvE görevlerini tamamlayabilir, ekipman toplayabilir, uyarıları etkinleştirebilir ve savaş alanını hazırlayabilir ve “her maçta her biri kendi avantajları ve becerileri olan üç sınıftan birini” seçtikten sonra “altı ajandan biri” olarak oynayabilir.

Geçen yıl, The Division Heartland oldukça önemli olan çok sayıda sızıntı ile gündeme gelmişti. Örneğin, geçen yıl bir finansal raporun oyunun tahmini çıkış tarihini açıklamasından kısa bir süre sonra birkaç dakikalık oynanış videosu çevrimiçi olarak ortaya çıkarılmıştı. The Division oyun serinin hayranları, yaklaşmakta olan Ubisoft Forward etkinliğinde, oyun ile ilgili en son bilgileri almak için sabırsızlanıyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir