Oyun GündemRehber

Trek to Yomi: Sersemletme ve Bitirici Hareket Nasıl Yapılır?

Sersemletmeler ve bitiriciler, Trek to Yomi’de kullanışlı hücum araçlarıdır ve bu kılavuz, bunların tam olarak nasıl gerçekleştirildiğine dair tüm ayrıntıları içerir.

Trek to Yomi’deki ikinci bölümün başlangıcına yakın, oyuncular düşmanlarını sersemletme ve üzerlerinde bitirme yapma yeteneği kazanacaklar. Bu dövüş teknikleri, özellikle zırhlı düşmanlarla savaşırken oldukça güçlü olduğunu kanıtlayabilir ve taraftarlar, onları nasıl kullanacaklarını öğrenmek için biraz çaba sarf etmelidir. Trek to Yomi’de düşmanları nasıl sersemletecekleri ve bitiricileri nasıl yapacakları konusunda emin olamayan oyuncular için bu kılavuz biraz netlik sunmak için burada.

Trek to Yomi: Düşmanları Nasıl Sersemletme

Trek to Yomi’de düşmanları sersemletmek için oyuncuların üç girişli bir kombinasyon yürütmesi gerekecek. Bir Xbox denetleyicisinde bu kombinasyon X, X, Y’dir ve bir PlayStation denetleyicisinde Kare, Kare, Üçgen’dir. Özellikle, samuray video oyunu hayranlarının sersemletmeyi sağlamak için kombodaki grevlerin üçüne de bağlanmaları gerekmiyor ve düşman sersemlemiş animasyona girer girmez bitiriciyi gerçekleştirebilecekler.

Trek to Yomi: Bitirici Hareket

Bir son işlemci yapmak, bir düşmanı sersemletmek ve ardından Xbox Kumandasında RB’ye veya yanında dururken PlayStation kumandasında R1’e basmak kadar basittir. Gerçekten de, bu girdileri sersemlemiş bir düşmanın yakınına girmek, Hiroki’nin bunları çabucak infaz etmesine neden olacak ve bu süreçte biraz can kazanacaktır. Bu sağlık yenilemesi, oyuncuların Trek to Yomi de Tapınaklar arasında savaşmalarını kolaylaştırması gereken çok faydalı bir bonus.

Sersemletmeler ve bitiriciler kesinlikle Hiroki’nin emrinde olan tek dövüş tekniği değil ve aslında Trek to Yomi’nin ikinci bölümünde keşfedecek daha çok şey var. Tüm bu tekniklere hakim olmadan oyunu tamamlamak mümkün olsa da, oyunun savaşını derinleştirmeye hizmet ediyorlar. Gelişmiş kombolar, oyunu %100 tamamlama için bir gereklilik olan en zor ayarında tamamlamaya çalışırken de parlar.

Hedeflerini %100 tamamlamaya koyan Trek to Yomi oyuncularının da birkaç güçlü düşmanı vurulmadan yenmesi gerekecek. Yine, sersemletme ve diğer dövüş teknikleri, oyuncunun bu araçları hücumlarına nasıl düzgün bir şekilde dahil edeceğini öğrenmek için zaman ayırması şartıyla, bunu yapmayı kolaylaştırabilir. Bununla birlikte, hayranlar sadece parmaklarını çaprazlayarak, saldırı düğmesine spam göndererek ve en iyisini umarak başarıya ulaşabilirler.

Trek to Yomi PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir