Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Tom Clancy’s XDefiant Bütün Platformlar İçin Duyuruldu

Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft San Francisco, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için oynaması ücretsiz yeni birinci şahıs nişancı oyunu Tom Clancy’s XDefiant’ı duyurdu.

Kapalı test için kayıt olmak isteyen buradan başvurabilir. PC oyuncuları için yapılacak ilk kapalı test 5 Ağustos’ta başlıyor.

Oyun Hakkında:

Partiye hoşgeldin! Tom Clancy’nin XDefiant’ı , Defiants adı verilen silahlı savaşçı ekipleri hakimiyet için savaşırken, yoğun silah oyunlarını kişiselleştirilmiş teçhizatlar ve özel gruplarla birleştiren, oynaması ücretsiz, hızlı tempolu bir arena nişancı oyunudur.

Ana Özellikler

  • Kişiselleştirilmiş Oyun Tarzı – Defiant’ınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde kişiselleştirin. Hizipinizi, özelliklerinizi, yeteneklerinizi ve ultras’ınızı seçin. Yükünüzü tamamlamak için birincil ve ikincil silahlar, ekler ve bir cihazdan oluşan bir cephanelik arasından seçim yapın ve ardından sürekli değişen bir savaş alanına uyum sağlamak için anında değiştirin.
  • Rekabetçi Çatışmalar – Tom Clancy’s XDefiant , Hakimiyet ve Eskort gibi çeşitli rekabetçi altıya karşı altı arena ve doğrusal oyun modları sunar. Bunu, dönüşümlü olarak benzersiz şekilde tasarlanmış büyük bir harita havuzuyla birleştirin ve iki maç aynı hissettirmez.
  • Defiants’ın Farklı Grupları – İkonik konumlarda savaşan Kurtlar, Dışlanmışlar , Temizleyiciler ve Echelon grupları sadece başlangıç ​​noktasıdır. Clancy evreninden ve ötesinden bir dizi karakter ve yetenekten yararlanarak oyun geliştikçe Defiants kadromuzu eklemeye devam edeceğiz.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu