Oyun GündemTürkçe Yamalar

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Türkçe Yama ve Kurulumu

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure’da kafataslarını parçala, ejderhaları alt et ve devasa golemlerle kapış. Fantastik elementler, eğlence ve aşırı miktarda büyülü ganimetle dolu bu apayrı hikâyeyle, her şeyin başlangıcı niteliğindeki 2013 yılında çıkmış ve herkesçe sevilen bu görevin deneyimini yaşa!

Kraliçe esir alınmış ve krallık da tehdit altında. Bu tuhaf ve büyülü diyara sadece sen ve arkadaşların barışı getirebilir. Tehlikeli ormanlarda, ürkütücü gömütlerde ve dehşet verici kalelerde savaşarak ilerle ama dikkatli ol: Tina’nın neşe saçan ama kaotik içgüdüleri yüzünden yolculuğun gidişatı bir anda değişebilir. Bu destansı masaüstü kapışmasına dalış yap ve hayatının fantastik savaşına hazırlan!

EMEĞİ GEÇENLER:  ”S” ”sweaty” ”Sage”

NOT: Tüm Sürümlere Uyumludur. Borderlands 2 GOTY Edition Türkçe Yamasından uyarlandı. Yeni satırlar düzenlendi

Kurulum:
Setup dosyasını “TTAoDKOneShotAdventure” Klasörü içine atıp kurulumu gerçekleştir.

Kurulum Şifresi: Tinytina_TR

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

6 Yorum

  1. Sanırım yamanızda sıkıntı var kurdum bazı karakterlerde yetenek setleri tam İngilizce yamayı kurunca oyun sürekli siyah olup gidiyor ekranı yamayı kaldırınca sorun düzeldi. İncelerseniz sevinirim bir tek burda buldum bu yamayı oda oyunumun çökmesine sebep oluyor

  2. Evet Epic sürümü kullanıyorum Ekran siyah olup gel git yapıyordu karıncalıyordu ama bu çökme sorunu sizden kaynaklı değilmiş ekran kartını sildim yükledim düzeldi sadece bazı yerler İngilizce Karakterlerin yetenek Puanı verdiğimiz yer Full İngilizce onun dışı yamada sıkıntı yok muş Teşekkür Ederim el emeğiniz için. Kolay Gelsin.

  3. Arkadaşın dediği yerler karakter yetenek puanı kısmi düzeltildi mi acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?