Oyun Gündem

The Witcher 3 Yeni Nesil Güncelleme Çıkış Tarihi Nihayet Onaylandı

CD Projekt Red sonunda The Witcher hayranlarının The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil güncellemesinin tam olarak ne zaman çıkacağını açıkladı.

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt hayranlarının oyunun yeni nesil güncellemesini tam olarak ne zaman oynayabileceğini nihayet doğruladı. The Witcher 3: Wild Hunt 2015 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünde övgü dolu yorumlar almıştı ve genellikle şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor. Ancak The Witcher 3’ün ilk çıkışından bu yana geçen yedi yıl içinde çok daha güçlü video oyun konsolları ve oyun bilgisayarları kullanıma sunuldu ve yeni nesil güncelleme oyunun en yeni donanımlardan tam olarak yararlanmasına yardımcı olacak.

The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi 14 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak. Witcher hayranları önümüzdeki hafta CD Projekt Red’in resmi Twitch kanalına giderek oynanış videosunu izleyebilirler. Henüz herhangi bir oynanış videosu paylaşılmamış olsa da, tweet’te önümüzdeki ay yayınlanacak olan The Witcher 3 yeni nesil güncellemesinde yer alacak geliştirilmiş ışıklandırmayı gösteren bir ekran görüntüsü yer aldı.

CD Projekt Red ayrıca The Witcher 4’ün Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirildiğini ve bunun ötesinde yepyeni bir Witcher destanının başlangıcı olacağını açıkladı.

The Witcher 3: Wild Hunt şu anda PC, PS4, Switch ve Xbox One için mevcut olup PS5 ve Xbox Series X sürümleri 14 Aralık’ta piyasaya sürülecek.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir